środa, 3 lutego 2021 10:50

Chcesz zadbać o dobrą pracę w Krakowie? Postaw na profesjonalne szkolenia z Tarbonus

Autor Artykuł sponsorowany
Chcesz zadbać o dobrą pracę w Krakowie? Postaw na profesjonalne szkolenia z Tarbonus

Znalezienie odpowiedniej, dobrze płatnej pracy, zwłaszcza w dobie pandemii, dla wielu osób może okazać się naprawdę spory wyzwaniem. Aby mieć na to większą szansę, a do tego stać się po prostu osobą bardziej konkurencyjną na rynku pracy, warto postawić na dodatkowe szkolenie zawodowe, które od wielu lat skutecznie realizuje krakowski oddział firmy Tarbonus.

Szkolenia – po co się na nie zdecydować?

Powodów może być naprawdę wiele. Z jednej strony, na szkolenia warto postawić, by lepiej nauczyć się czegoś, co i tak umiemy. Dodatkowo, nawet jeżeli nasze umiejętności i wiedza są naprawdę na wysokim poziomie, dla części pracodawców istotne może okazać się potwierdzenie tego również w formie certyfikatu czy zaświadczenia o ukończonym kursie.

Drugą opcją, która wielu skłania do szkoleń, jest rozszerzanie obecnej wiedzy, ale w innym kierunku – chodzi o uczenie się rzeczy pokrewnych. Przykładowo, osoba, która umie obsługiwać koparkoładowarki, może zechcieć dodatkowo nauczyć się obsługiwać również inne maszyny budowlane, dzięki czemu stanie się bardziej wszechstronna. Dzięki temu sam pracodawca będzie zadowolony z posiadania pracownika wszechstronnego, a gdyby pojawiła się taka okazja, taka osoba może również zdecydować się na zmianę nie tylko pracy, ale również obowiązków, które w jej ramach wykonuje.

Innym powodem jest zupełne przekwalifikowanie się. Jeżeli praca, którą obecnie wykonujemy, jest niepewna, mało płatna lub nie czujemy się z nią dobrze, warto pomyśleć o czymś innym – tyczy się to zwłaszcza osób młodych, z jednej strony dane zajęcie mogą wykonywać już do końca życia, z drugiej – młody wiek sprzyja nabieraniu doświadczenia, a w nowym zawodzie cały czas będziemy mogli zajść bardzo daleko.

Jednocześnie, nawet jeżeli nie chcemy zmieniać ani wykonywanego zawodu, ani naszego pracodawcy, to właśnie realizowane przez nas kursy i szklenia mogą sprawić, że uzyskamy, albo podwyżkę, albo awans z podwyżką. A jest to coś, o co każdy z nas powinien walczyć.

Co oferuje Tarbonus?

Oferta szkoleniowa firmy Tarbonus jest naprawdę szeroka. W dużej mierze opiera się ona na szkoleniach związanych z obsługą i konserwacją różnorodnych maszyn budowlanych, lecz nie brakuje również szkoleń związanych z transportem towarów czy szkoleń związanych z otrzymywaniem uprawnień energetycznych. Niektóre z oferowanych kursów są niezbędne, by móc zdecydowany się na wykonywanie poszczególnych zajęć. Dlatego też kursy Tarbonus wybierane są tak często.

Jednocześnie, firma Tarbonus regularnie prowadzi wysokiej jakości okresowe szkolenia BHP dla pracowników na różnych stanowiskach.

Czy szkolenia naprawdę się opłacają?

Tak, i są realnym sposobem na znalezienie naprawdę dobrze płatnej pracy. Przykładem jest szkolenie z zakresu obsługi wózka jezdniowego, realizowane przez krakowski oddział firmy Tarbonus. Po zakończeniu takiego szkolenia jego uczestnik spokojnie może aplikować na stanowisko, na którym będzie musiał on wózek tego typu obsługiwać.

Jednocześnie, praca związana z obsługą wózka jezdniowego jest zajęciem naprawdę opłacalnym, a miesięczne wynagrodzenie może sięgać od 4 do 5 tys. zł brutto. Jednocześnie, jeszcze bardziej opłacalnym zajęciem jest serwisowanie takich wózków, gdzie wynagrodzenie może wynieść nawet 5500 zł brutto.

Jak widać, zdecydowanie się na naprawdę przystępne i tanie szkolenie może sprawić, że znalezienie dla siebie nowej, naprawdę opłacalnej pracy, nie będzie zadaniem tak trudnym.

Jednocześnie, wykonanie podobnych kursów jest idealnym rozwiązaniem również dla osób, które chcą wyjechać za granice. Jak wiadomo, często poszukuje się tam polskich pracowników, również jako operatorów różnorodnych maszyn budowlanych, a znalezienie atrakcyjnych ogłoszeń w tym zakresie również nie jest trudne. W momencie pisania niniejszego materiału, na portalu OLX poszukiwany jest operator minikoparki do pracy w Belgii, a jego miesięczne wynagrodzenie może sięgać nawet 15 tys. zł brutto! Jest to zdecydowanie kwota, o którą warto powalczyć, o ile tylko ktoś rozważa wyjazd z kraju.

Szkolenia – dobrze wydane pieniądze

Szkolenia to nie koszt, a inwestycja w samego siebie. To one pozwalają nam zmieniać pracę, awansować czy po prostu zarabiać więcej. Jeżeli nie jesteś usatysfakcjonowany swoimi obecnymi zarobkami, sprawdź jakie szkolenia oferuje krakowski oddział Tarbonus, a następnie zobacz, jakie wynagrodzenie zaoferują pracodawcy po ich ukończeniu.

Edukacja

Edukacja - najnowsze informacje