czwartek, 5 maja 2022 08:27

Czarne zegary ścienne do nowoczesnych wnętrz

Autor Artykuł sponsorowany
Czarne zegary ścienne do nowoczesnych wnętrz

Czy klasyczne wskazówkowe zegary ścienne to absolutny relikt przeszłości? Czy w dobie nowoczesnych urządzeń noszonych w kieszeni ktoś jeszcze korzysta ze wskazówek? Czy klasyczne zegary zostały zapomniane? Oczywiście, że nie. Chociaż rolę czasomierzy przejęły już w większości nasze elektroniczne urządzenia takie jak telefony, czy smartwatche to klasyczne zegary wciąż bardzo często dumnie wiszą na ścianach w naszych domach i mieszkaniach. W dzisiejszym artykule piszemy o tym jak pomysłowo wykorzystać zegar ścienny do aranżacji nowoczesnych wnętrz. Zapraszamy do zapoznania się z tekstem!

Jak urządzić wnętrze w stylu industrialnym? Czarny zegar do loftu

Nie każdy wie o tym, że styl loftowy oraz industrialny należy rozróżniać. Są to oczywiście wystroje, które często razem współgrają, jednak każdy, kogo interesuje stylistyka wnętrz, powinien wiedzieć, że nie są to pojęcia, które stosuje się zamiennie. Podstawowa różnica, którą od razu zauważymy, wchodząc do pomieszczenia industrialnego, jest to, że nawiązuje ono do swojej przeszłości. Stare lampy, metalowe rurki lub w ciekawy sposób zaaranżowane pozostałości zakładu to bardzo charakterystyczne elementy wystroju w stylu industrialnym. Dużą cechą różniącą oba sposoby aranżacji jest zastosowanie kolorów. Chociaż w obu doświadczymy stonowanych, naturalnych  barw, to właśnie w loftach kolory te będą złamane dodatkami utrzymanymi w intensywnych kolorach. Dobra wiadomość jest taka, że zegary ścienne czarne świetnie wpasują się zarówno do pomieszczenia czystoindustrialnego, jak i loftowego.

Zegar ścienny naklejany czarny – dodatek do każdego wnętrza

To, w jaki sposób aranżujemy i ozdabiamy wnętrze naszego domu, dużo mówi o nas samych, dlatego warto postawić na rzeczy, które pasują do naszej energii i estetyki. Ozdabianie ścian, szczególnie w dużym pomieszczeniu często stawia przed nami nie lada wyzwanie. Mniejsze metrażowo pokoje zazwyczaj zastawiane są meblami oraz półkami, pozostawiając niewiele miejsca do dodatkowego zagospodarowania. Aby w dobry stylu poradzić sobie z zadaniem estetycznego wykorzystania wolnej przestrzeni na ścianie, proponujemy wykorzystać pomysłowy zegar. Zegary naklejane na ścianę zyskują coraz większą popularność. Nowoczesne zegary są w pełni funkcjonalnymi dodatkami, które z pewnością nie pozostaną niezauważone!

Nowoczesna kuchnia – zegar ścienny czarny do kuchni

Kuchnia z pewnością jest miejscem, w którym warto mieć pod ręką zegar. Poza praktyczną funkcją, którą docenia wszyscy zapaleni kucharze i kucharki, zegar w kuchni może pełnić także rolę bardzo stylowego dodatku. W zależności od ilości wolnej przestrzeni do nowoczesnej kuchni możemy wybrać klasyczny czarny zegar ścienny, który nie zajmie zbyt wiele miejsca, lub puścić wodze fantazji wybierając duży zegar naklejany, który także idealnie wkomponuje się w pomieszczenie. Zegar w zasięgu wzroku ułatwi kontrolowanie czasu gotowania, oraz stworzy z całą przestrzenią bardzo estetyczną całość.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje