poniedziałek, 28 marca 2022 14:29

Czym jest biorezonans i jak jest wykorzystywany w medycynie alternatywnej?

Autor Artykuł sponsorowany
Czym jest biorezonans i jak jest wykorzystywany w medycynie alternatywnej?

Wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy z istnienia biorezonansu komórkowego. Wykorzystuje się go w medycynie alternatywnej jako narzędzie diagnostyczne i terapeutyczne. Pomaga wykryć wiele jednostek chorobowych. Po ustaleniu źródła problemów, za które najczęściej odpowiadają różne chorobotwórcze drobnoustroje, można przejść do wybrania odpowiednich ustawień na urządzeniu, aby zneutralizować i zniszczyć patogeny znajdujące się w organizmie.

Wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy z istnienia biorezonansu komórkowego. Wykorzystuje się go w medycynie alternatywnej jako narzędzie diagnostyczne i terapeutyczne. Pomaga wykryć wiele jednostek chorobowych. Po ustaleniu źródła problemów, za które najczęściej odpowiadają różne chorobotwórcze drobnoustroje, można przejść do wybrania odpowiednich ustawień na urządzeniu, aby zneutralizować i zniszczyć patogeny znajdujące się w organizmie. Warto dowiedzieć się nieco więcej o tym, czym jest biorezonans komórkowy, jak działa i kiedy warto po niego sięgnąć.

Czym jest biorezonans i do czego się go stosuje?

Biorezonans służy przede wszystkim do wykrywania rozmaitych schorzeń. Na podstawie otrzymanych wyników, czyli po przeskanowaniu całego organizmu, można dobrać odpowiednią metodę leczenia. W tym celu ponownie sięga się po biorezonans. Diagnostyka i leczenie są możliwe dzięki wykorzystywaniu pola magnetycznego. W celu pozbycia się chorobotwórczych drobnoustrojów z organizmu ustawia się odpowiednie częstotliwości, które są przeciwieństwem tego, z czym rezonuje patogen. Wprowadzenie go w odpowiednie drgania przyczynia się do jego zniszczenia i ułatwia pozbycie się go z organizmu. Obsługa biorezonansu wymaga wiedzy, bo trzeba mieć dokładne informacje dotyczące tego, jakie drgania oddziałują na poszczególne grzyby, bakterie, pasożyty i wirusy. Biorezonans został zaprojektowany w taki sposób, aby doszło do zlikwidowania patogenów bez naruszania zdrowych komórek organizmu. Można wobec tego powiedzieć, że biorezonans działa wybiórczo, jest bardzo precyzyjny. Za jego pomocą wykrywa się rozmaite infekcje, alergie, ból, choroby przewlekłe, problemy ze strony układu pokarmowego i dermatologiczne itd. Lista form i stanów chorobowych, które diagnozuje się biorezonans, jest długa.

Co warto wiedzieć o biorezonansie?

Badanie biorezonansem jest bezpieczne, bezinwazyjne i bezbolesne. Pacjent trzyma w każdej dłoni metalową elektrodę, nie może nimi ruszać. Następnie przez jego ciało przechodzi energia elektryczna o niskim natężeniu i określonej częstotliwości. Proces ten wygląda tak samo w przypadku zarówno diagnostyki, jak i terapii. Biorezonans to metoda, która nie wiąże się z wystąpieniem żadnych działań niepożądanych. Skutkiem jego stosowania jest poprawienie zdrowia ze względu na uśmiercenie wirusów, grzybów i bakterii. Trzeba mieć na uwadze to, że niszczenie patogenów sprawia, że trafiają one do krwiobiegu wraz ze swoimi toksycznymi metabolitami. Nic więc dziwnego, że organizm reaguje na to osłabieniem, bólami mięśniowymi i stawowymi, sennością, bólami i zawrotami głowy. Są to naturalne symptomy, które znikają samoczynnie w krótkim czasie. W zależności od reakcji układu odpornościowego, u niektórych osób może wystąpić nawet wysypka na skórze, stan podgorączkowy. Jako że biorezonans przepuszcza przez ciało prąd, to są pewne przeciwwskazania do jego stosowania (np. wszczepiony rozrusznik serca). Z metody tej nie powinny korzystać także kobiety ciężarne, osoby ze zdiagnozowaną chorobą autoimmunologiczną lub nowotworową.

Zdrowie i Uroda

Zdrowie i Uroda - najnowsze informacje