czwartek, 11 kwietnia 2024 14:38

Dni Otwarte w Apartamentach na Wzgórzach w Zawadzie

Autor Artykuł sponsorowany
Dni Otwarte w Apartamentach na Wzgórzach w Zawadzie

W dniach 12-13 kwietnia trwać będą Dni Otwarte w inwestycji Apartamenty na Wzgórzach w Zawadzie, nieopodal Myślenic. To nowe osiedle z prywatnym parkiem leśnym, realizowana w duchu zrównoważonego budownictwa. Zastosowane w projekcie ekologiczne rozwiązania sprawiają, że budynki są przyjazne nie tylko dla środowiska, ale i dla portfela mieszkańców. Na uczestników wydarzenia czekać będą specjalne oferty cenowe od dewelopera.

Kameralne osiedle Apartamenty na Wzgórzach położone jest na przestrzennej, pagórkowatej działce z dostępem do licznych udogodnień oraz prywatnego parku leśnego. Mieszkańcy inwestycji będą mieli dostęp do licznych udogodnień znajdujących się na ogrodzonym, bezpiecznym terenie. Mowa tu m.in. o korcie tenisowym czy terenach rekreacyjnych wokół osiedla z miejscami wyznaczonymi do grillowania, co sprzyja sąsiedzkiej integracji i budowaniu lokalnej społeczności.

– Apartamenty na Wzgórzach przyciągają uwagę przede wszystkim ze względu na malownicze położenie na przestrzennym, pagórkowatym terenie. Pod zabudowę przeznaczono mniej niż połowę z 30 hektarów powierzchni, na której znajduje się inwestycja. Oznacza to niskie nasycenie zabudowy i dostęp do licznych terenów zielonych, czego nie znajdziemy w inwestycjach miejskich,  w tym prywatnego, blisko 8-hektarowego parku leśnego – komentuje Małgorzata Ostrowska, Dyrektorka Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction. – W kolejnych latach w okolicy pojawi się tu także połączenie kolejowe na trasie Kraków-Myślenice, co dodatkowo usprawni komunikację ze stolicą Małopolski – dodaje Małgorzata Ostrowska.

Osiedle efektywne energetycznie, czyli jakie?

Apartamenty na Wzgórzach to kolejna inwestycja z portfela J.W. Construction bazująca na technologii szkieletowej i drewnianych prefabrykatach produkowanych w należącej do dewelopera fabryce w Tłuszczu. Dzięki wykorzystaniu naturalnych materiałów we wnętrzach panuje korzystny mikroklimat bez smogu, bakterii i wirusów - to idealne środowisko np. dla alergików. W projekcie wdrożono ponadto szereg dodatkowych rozwiązań, jak ogrzewanie podłogowe, panele fotowoltaiczne, pompy ciepła czy rekuperacja, które sprawiają, że inwestycja jest nie tylko przyjazna dla środowiska, ale także dla portfela - mieszkańcy będą mogli cieszyć się niskimi rachunkami za ogrzewanie, ciepłą wodę czy oświetlenie.

Dni Otwarte - 12 i 13 kwietnia

Już w piątek między godziną 9. a 17. oraz w sobotę od godziny 10. do 14. będzie można wejść na teren inwestycji i obejrzeć mieszkania w trzech budynkach, w tym w jednym z lokalami wykończonymi pod klucz. Na miejscu będzie można także przejrzeć ofertę dostępnych lokali, zbadać zdolność kredytową lub zasięgnąć informacji na temat kredytowania, a także zarezerwować swoje wymarzone mieszkanie w specjalnej cenie.

Więcej informacji na temat inwestycji Apartamenty na Wzgórzach można znaleźć na stronie: https://jwc.pl/inwestycja/na-wzgorzach.

J.W. Construction to jeden z największych  i najbardziej znanych polskich deweloperów mieszkaniowych z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Firma może pochwalić się liczbą ponad 34 tysięcy sprzedanych mieszkań oraz ponad 600 domów w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Gdyni, Krakowie, Poznaniu i Szczecinie, a także poza krajem. W portfolio JWC znajdują się także nieruchomości aparthotelowo-komercyjne, jak Wola Invest czy Jerozolimskie Invest w Warszawie oraz obiekty hotelowe: kompleks Czarny Potok Resort&Spa w Krynicy Zdroju, Hotel Dana w Szczecinie czy sieć Hoteli 500 nad Zegrzem, w Tarnowie Podgórnym oraz w Strykowie. J.W. Construction ma także w swojej grupie kapitałowej własną spółkę wykonawczą oraz fabrykę w Tłuszczu. Więcej informacji na temat firmy oraz aktualnie realizowanych inwestycji można znaleźć na stronie www.jwc.pl

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje

Rozrywka