czwartek, 1 kwietnia 2021 08:18

Domek do składania – wyjątkowy prezent na każdą okazję

Autor Artykuł sponsorowany
Domek do składania – wyjątkowy prezent na każdą okazję

Zastanawiasz się nad oryginalnym podarunkiem z okazji urodzin bądź imienin? Szukasz alternatywy względem tradycyjnego zestawu kwiatów i czekoladek? Elegancki domek do składania to prezent, który błyskawicznie przeniesie Twoją wybrankę w przeszłość i przywoła najpiękniejsze wspomnienia z dziecięcych lat. Choć konstrukcja ta na pierwszy rzut oka budzi skojarzenia z typowym domkiem dla lalek, nie dajmy się zwieść – domki DIY to ukryty obiekt westchnień wielu Pań, który będzie stanowić piękną, elegancką dekorację każdego salonu lub sypialni.

Dlaczego warto postawić na miniaturowy domek do składania?

Domki DIY do samodzielnego montażu to doskonała propozycja dla każdej Pani, która pragnie udać się w sentymentalną podróż w czasy dzieciństwa. Prezent ten można składać zarówno samemu (ciesząc się bezcenną chwilą dla siebie), jak i wspólnie z najbliższymi, spędzając czas na rozmowie i zabawie. Gotowe domki DIY można ustawić w widocznym miejscu, z którego będzie on przywoływać wyłącznie najpiękniejsze wspomnienia.

Warto podkreślić, że domki do składania mogą stanowić symbol nie tylko błogich lat dziecięcych, lecz również odnosić się do skrytych, niezrealizowanych jeszcze marzeń. Na rynku istnieje wiele zróżnicowanych modeli do składania, przywołujące skojarzenia z podróżami w najdalsze zakątki świata lub odnoszącymi się do własnego hobby.

Co warto podarować najmłodszym solenizantkom i jubilatkom?

Choć domki do składania stanowią piękną i gustowną ozdobę każdego salonu lub sypialni, nie do końca sprawdzają się w charakterze typowej zabawki, takiej jak tradycyjne domki dla lalek. Konstrukcje te pełnią zazwyczaj funkcję ozdobną – pieczołowicie dobrane elementy mogą nie przetrwać testów praktycznych, serwowanych przez dzieci. Poszukując prezentu dla córeczki, bratanicy bądź siostrzenicy, warto postawić na sprawdzone zestawy, które od dekad ułatwiają im naśladowanie najważniejszych bliskich w swoim życiu.

Wyjątkowe zabawki DIY dla dzieci | Sklep.Habarri.pl

Przykładem takiego prezentu może być m.in. zestaw 2 w 1, zawierający zabawkową kuchnię i toaletkę do makijażu, zestaw lekarski, salon piękności dla piesków, a nawet burgerownię! Wystarczy jedynie wybrać model, który najlepiej odzwierciedla zainteresowania naszej pociechy i pomóc jej odkrywać świat dorosłych w odpowiednim, pasującym jej tempie.

Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, aby rozwijać jej sportowe hobby oraz zdolności manualne – coraz większą popularność na rynku zdobywają miniaturowe modele stadionów piłkarskich 3D, stanowiące doskonałą ozdobę pokoju każdej młodej kibicki.

Gdzie zamówić wyjątkowy prezent na Dzień Kobiet?

Zarówno domki DIY, jak i zabawkowe zestawy 2 w 1 dla dzieci, możesz znaleźć na stronie sklepu Habarri, specjalizującego się w kreatywnych zabawkach dla dziewczynek i chłopców. Już dziś odwiedź witrynę Habarri i wybierz niezapomniany upominek dla najmłodszych (bądź nieco starszych) kobiet.

Znajdziesz nas pod adresem: ul. Jana Kazimierza 21B lok. U1, 01-248 Warszawa
lub na naszej stronie: Sklep.Habarri.pl

Źródło: Wyjątkowe zabawki DIY dla dzieci | Sklep.Habarri.pl

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje