Do tragicznego zdarzenia doszło w czwartkowy poranek o godzinie 8.30 w Kętach – Podlesiu. Pociąg osobowy relacji Kraków - Bielsko – Biała potrącił młodą kobietę, która z nieznanych przyczyn znalazła się na torowisku.
Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności w jakich doszło do śmiertelnego wypadku kolejowego. W trakcie czynności policjanci ustalili, że pociąg osobowy relacji Kraków - Bielsko – Biała potrącił młodą kobietę, która z nieznanych przyczyn znalazła się na torowisku. W wyniku potrącenia kobieta poniosła śmierć na miejscu. To 14-letnia mieszkanka powiatu oświęcimskiego. Uczennica jednej ze szkół ponadpodstawowych w powiecie oświęcimskim.
W trakcie prowadzonego śledztwa zostaną wyjaśnione okoliczności tego tragicznego wypadku kolejowego.
Ruch pociągów na tej trasie został wstrzymany. Utrudnienia potrwają kilka godzin.

Źródło oraz foto: KPP w Oświęcimiu








![[18.03.2026] Mamy środę, a jaką pogodę? Sprawdź naszą prognozę dla Małopolski](https://cdn.glos24.pl/2026/03/krk_w300.webp)










![[QUIZ] To oni decydowali o losach naszego świata. Sprawdź, czy potrafisz rozpoznać najpotężniejszych wodzów w dziejach](https://cdn.glos24.pl/2023/12/Najpot--niejsi-wodzowie-w-dziejach_w300.webp)