wtorek, 28 maj 2019 14:28

Pierwsza Dama w Miechowie: Za każdym sukcesem stoi człowiek. A tu ludzie są wspaniali

Napisał

W piątek 24 maja w lokalnym Centrum Kultury i Sportu w Miechowie odbył się jubileusz 25-lecia działalności placówek PSONI Koło w Miechowie. Pierwsza Dama, która była Gościem Honorowym uroczystości, w swoim wystąpieniu skierowała słowa podziękowania do pracowników stowarzyszenia za ciężką ich pracę na rzecz osób niepełnosprawnych.

– Ćwierćwiecze to wiek dojrzały, skłaniający do sięgnięcia pamięcią wstecz i podsumowania dokonań – powiedziała. – Za Państwa sukcesem stoją ludzie. Wspaniali ludzie.To rehabilitanci, terapeuci, wychowawcy, nauczyciele, specjaliści prowadzący różnego rodzaju zajęcia, wolontariusze, wszyscy przyjaciele i sponsorzy – wymieniała Pierwsza Dama. – Jednym słowem, wszyscy, którzy przez lata dokładali starań, by wspierać podopiecznych, by aktywizować ich społecznie i zawodowo, by mobilizować i przygotowywać ich do jak najbardziej samodzielnego życia. Myślę, że bez tak głębokiego zaangażowania całej kadry nie byłoby tych wszystkich sukcesów i tak pozytywnych efektów – podkreśliła Agata Kornhauser-Duda.

 

Mirosław Haładyj

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.