wtorek, 12 luty 2019 10:30

Gdów: puchar pojechał do Żegociny

Napisał

W sobotę, w Gminnej Hali Sportowej odbył się turniej halowej piłki nożnej oldbojów o Puchar Wójta Gminy Gdów. W rozgrywkach wzięli udział piłkarze Beskidu Żegocina, Grodziska Raciechowice, Oldboys Trzciana oraz Gdovi Gdów.

Beskid Żegocina był nie do pokonania i zdecydowanie wygrał zawody. Walka o drugie miejsce była emocjonująca i rozstrzygnęła się w ostatnim meczu. Drużynie z Raciechowic wystarczał remis a Trzciana musiała wygrać aby zająć drugie miejsce. Mecz był wyrównany i remis utrzymywał się przez większość spotkania ale w końcówce Trzciana zdobyła zwycięską bramkę, która zapewniła im drugie miejsce. Znakomita dyspozycja bramkarza Trzciany w tym meczu pomogła wygrać i zachwyciła wszystkich. Dlatego też, Mariusz Stec został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju otrzymując pamiątkową statuetkę. Drugą indywidualną nagrodę jako król strzelców zdobył Marcin Kot (Beskid Żegocina), który w całym turnieju zdobył 5 bramek.

Wyniki meczów :
Gdovia - Trzciana 2 : 2
Beskid Żegocina - Grodzisko Raciechowice 1 : 1
Gdovia - Grodzisko 1 : 2
Trzciana - Beskid 0 : 3
Gdovia - Beskid 0 : 3
Trzciana - Grodzisko 2 : 1

Końcowa tabela :
1. Beskid Żegocina 7 7 – 1
2. Oldboys Trzciana 4 4 – 5
3. Grodzisko Raciechowice 4 4 – 4
4. Gdovia Gdów 1 3 – 7

Info/foto: UG Gdów, Gminna Hala Sportowa

Manuel Langer

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.