czwartek, 28 marca 2019 10:00

Gwiazdy dla Białej Gwiazdy

Autor Michał Kizlich
Gwiazdy dla Białej Gwiazdy

8 kwietnia w hali Wisły odbędzie się charytatywny koncert – Gwiazdy dla Białej Gwiazdy. Zagrają na nim największe gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej.

Całość wpływów z biletów zostanie przeznaczona na budowę boiska przy ulicy Reymonta 22 dla Akademii Piłkarskiej Wisły.

Idea wielkiego koncertu ponad podziałami powstała z inicjatywy Socios Wisła Kraków, Agencji Eventowej Especto oraz Fundacji  Polish Heritage. W kryzysowym dla krakowskiego klubu momencie, kiedy cała wiślacka społeczność włączyła się w akcję pomocy, zaangażowane podmioty chciały pokazać, że nie zapominają również o przyszłości Białej Gwiazdy - Akademii Piłkarskiej Wisły. Na koncercie 8 kwietnia wystąpią: Enej, Andrzej Sikorowski, Happysad, Jamal, Abradab, Marcin Daniec i Sonbird.

Bilety są dostępne na w cenie 100 zł dla osób dorosłych oraz 50 zł dla dzieci do lat 10. Dzięki sponsorom, całość dochodu z biletów zostanie przekazana na budowę boiska dla Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków.

To już kolejny projekt zainicjowany przez Stowarzyszenie Socios Wisła Kraków. W tym miesiącu stowarzyszenie wraz z firmą RE-Bau zrealizowało projekt związany z remontem szatni Akademii Pilarskiej Wisły Kraków.  Firma budowlana sfinansowała i wykonała prace remontowe, natomiast Socios zakupiło sprzęt niezbędny do rozwoju i doskonalenia umiejętności wychowanków Akademii.

Socios Wisła Kraków to organizacja stworzona przez kibiców, której celem jest szeroko rozumiane wspieranie działalności i rozwoju Wisły Kraków.

Organizacja non-profit dąży do tego, aby każdy kto pragnie pomagać Wiśle mógł za jej pośrednictwem wspierać comiesięczną składką Klub, które podczas wspólnego głosowania są przeznaczane na wybrany cel.

Wszystkie informacje są dostępne na stronie www.socioswisla.pl


Sport - najnowsze informacje