czwartek, 24 listopada 2022 09:36

Gwiazdy zawitały do Krakowa. Wyjątkowy pokaz mody za nami [FOTO]

Autor Norbert Kwiatkowski
Gwiazdy zawitały do Krakowa. Wyjątkowy pokaz mody za nami [FOTO]

Cóż to było za wydarzenie! 8 urodzinom Kliniki La Perla Kraków towarzyszyły pokazy mody, takich firm jak La Mu oraz Miss Miss. W pokazie uczestniczyły gwiazdy: Monika Jarosińska, Magda Walach, Urszula Grabowska, Katarzyna Konieczna, Wiktoria Filus, Gabriela Oberbek, Eliza Gwiazda oraz Sylwia Wysocka.

Prestiżowa Klinika La Perla jest obecna w Krakowie od 2016 roku. Do tej pory można było ją znaleźć w Hotelu Holiday Inn, ale wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, we wrześniu 2022 roku została przeniesiona na ulicę Szlak 50, gdzie również znajduje się miejsce parkingowe dla klientów. Aktualnie zlokalizowana jest w najlepiej skomunikowanym miejscu Krakowa, w sąsiedztwie Galerii Krakowskiej. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie komfort, luksus i profesjonalną obsługę oraz doskonałą lokalizację.

Gościem specjalnym była Marzena Rogalska, od lat związana z Kliniką La Perla, która zaszczyciła wieczorny pokaz swoją obecnością. Gwiazdą wieczoru była niewątpliwie jednak Kalina Ben Sira, który poprowadziła wieczorną galę wraz z Aleksandrem Sikorą, dziennikarzem telewizyjnym.

W sobotę 19 listopada odbyło się oficjalne przecięcie czerwonej wstęgi – symboliczne otwarcie Kliniki La Perla Kraków w nowej lokalizacji.

Klinika La Perla to już 10 lokalizacji w Polsce. Macierzysta placówka ma już 20 lat i znajduje się w Warszawie, dlatego sieć jest gwarancją najnowocześniejszych światowych zabiegów odmładzających i upiększających, jak również wysokiej jakości usługi z zakresu zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej To nie tylko światowe trendy i najnowsze rozwiązania – to po prostu najskuteczniejsze na świecie metody powstrzymujące procesy starzenia, zwalczające cellulit, rozstępy, czy tkankę tłuszczową.

W Klinice La Perla Kraków po raz pierwszy został pokazany najnowszy na świecie sprzęt medyczny do liftingu twarzy – SOFWAVE, pracujący na nieznanej do tej pory w medycyny estetycznej technologii SUBERB. Sofwave to ultraskuteczny, potwierdzony certyfikatami FDA, nieinwazyjny zabieg służący do liftingu twarzy. Sofwave wykorzystuje nową generację technologii SUPERB (Synchronous Ultrasound Parallel Beam), która została zaprojektowana do maksymalnej stymulacji kolagenu i elastyny przy minimalnym okresie rekonwalescencji i optymalnym komforcie klienta. Zabieg służy do liftingu brwi, wygładzania zmarszczek, usuwania luźnej skóry szyi i podbródka, modelowania owalu twarzy i zagęszczania skóry.

Unikalna technologia Sofwave to wiązki ultradźwięków o wysokiej częstotliwości, ale zupełnie inna forma terapii niż znane i popularne zabiegi HiFU. Sofwave jest przeznaczony dla każdej osoby, bez ograniczeń wiekowych, bez względu na rodzaj i pigmentację skóry. Zabieg można również wykonywać o każdej porze roku. Zabieg jest dostępny również w Klinice La Perla Kraków.

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka