poniedziałek, 7 września 2020 13:46

Heiztechnik wspiera czyste powietrze w Małopolsce.

Autor Głos 24
Heiztechnik wspiera czyste powietrze w Małopolsce.

CSR – czy też społeczna odpowiedzialność biznesu nie jest pojęciem nowym, a jednak wciąż w Polsce pozostaje zagadkowym. Wielu ludzi słysząc ten skrót unosi ze zdziwieniem brwi, szukając w pamięci jego znaczenia.

Niewątpliwie jednak temat odpowiedzialnego prowadzenia działalności jest bardzo ważnym. W dobie zmian klimatycznych, problemów z czystością powietrza i niepewnością jak nasza planeta będzie wyglądała za kilkadziesiąt lat wydawałoby się, że wręcz palącym. Mamy tak naprawdę ostatnią szansę, by zmienić nasze, jako ludzi, zachowanie i wspólnie zadbać o to, by przyszłe pokolenia nie żyły na wyschniętych pustyniach. Trudno jednak łudzić się, że zmiana praktyk pojedynczych jednostek może wiele zmienić. Nie będzie kłamstwem stwierdzenie, że jedynie wzięcie pod uwagę aspektów środowiskowych przez duże przedsiębiorstwa może uratować naszą planetę.

Z tym większą radością chcielibyśmy więc ogłosić podjęcie współpracy między naszą redakcją, a firmą Heiztechnik, która to została oficjalnym partnerem działu Ekologia. Nie dlatego, że dzięki wsparciu Heiztechnik będziemy mogli pisać dla Państwa o szeroko pojętej ekologii częściej, choć niewątpliwie jest to miła perspektywa. Ogłaszamy tę współpracę z radością, ponieważ nawiązanie jej jest jednoznaczną deklaracją ze strony jednego z największych polskich producentów kotłów grzewczych, że środowisko jest dla niego ważnym. Deklaracja ta ma tym większą wagę, że kierowana jest do mieszkańców Małopolski, gdzie, jak wszyscy wiemy, temat czystego powietrza jest jedną z najważniejszych dla społeczeństwa spraw.

Wierzymy, że ze wsparciem firmy Heiztechnik będziemy w stanie nagłaśniać, edukować i w rezultacie zmieniać nasze województwo na czystsze i bardziej ekologiczne. Wierzymy także, że firma Heiztechnik odegra znaczącą rolę w zmianie stanu powietrza, którym wszyscy oddychamy na czystsze.

Ekologia - najnowsze informacje