poniedziałek, 24 kwietnia 2023 08:12

Narzeczona ofiary szuka świadków: "Wierzę w moc internetu i mimo wszystko w uczciwych i z dobrym sercem ludzi"

Autor Joanna Jamróz-Haładyj
Narzeczona ofiary szuka świadków: "Wierzę w moc internetu i mimo wszystko w uczciwych i z dobrym sercem ludzi"

Narzeczona motocyklisty, który zginął w wyniku wypadku, do którego doszło 14 września 2021 przed godziną 8:00 na ul. Sosnowieckiej (przy parkingu IKEA od strony galerii Bronowice), szuka świadków zdarzenia.

W mediach społecznościowych pojawił się apel o pomoc. Narzeczona motocyklisty, który zginął w wyniku wypadku, do którego doszło 14 września 2021 przed godziną 8:00 na ul. Sosnowieckiej ( przy parkingu  IKEA od strony galerii Bronowice), szuka świadków zdarzenia.

– Witam, wierzę w moc internetu i w mimo wszystko w uczciwych i z dobrym sercem ludzi

– rozpoczęła swój wpis narzeczona motocyklisty.

– Szukamy  świadków wypadku oraz osób uczestniczących w akcji reanimacyjnej w dniu  14.09.2021r, przed godziną 8 rano na ul. Sosnowieckiej ( przy parkingu  IKEA od strony galerii Bronowice) na skutek, którego zginął  motocyklista( mój narzeczony)

– wyjaśniła kobieta i zwróciła się do konkretnej osoby:

– Kierowco oznaczony na zdjęciu nr1, który chciałeś wyjechać wtedy z parkingu i widziałeś prawdopodobnie  całe zdarzenie,wiem że również pomagałeś przy reanimacji jeśli to  czytasz proszę skontaktuj się ze mną to ważne! Oraz osobo, która  jechałaś samochodem jako pierwsza( oznaczenie nr 2 na zdjęciu).Proszę nie bądźcie obojętni.. Jeśli ktokolwiek coś wie na temat wypadku, a wydaje mu się że to mało istotne mimo wszystko proszę o kontakt! Tel: 515 794 302.

Inf. i foto: Patrol998-Małopolska

Kraków

Kraków - najnowsze informacje