poniedziałek, 17 października 2022 07:02

Jeśli okna drewniane Warszawa, to tylko...?

Autor Artykuł sponsorowany
Jeśli okna drewniane Warszawa, to tylko...?

Chcesz kupić okna drewniane? Jesteś z Warszawy i szukasz firmy godnej zaufania? Wybierz okna polecane przez wielu architektów. Zarówno wtedy, gdy interesują Cię okna, jak i drzwi tarasowe, o najlepszych parametrach, warto sięgnąć po ofertę firmy Sokółka. Dlaczego? Walory estetyczne to tylko część wszystkich zalet, jakie posiadają. Elegancki wygląd, dobre parametry szczelności i inne cechy, sprzyjają temu, że jej okna cieszą się uznaniem.

Stolarkę okienną produkują od pół wieku

Sokółka to polskie przedsiębiorstwo, którego początki sięgają 1972 roku. Od samego początku zajmuje się stolarką okienną, a jej produkty szybko zdobyły uznanie klientów. Okna drewniane to tylko część oferty. W katalogu znajdują się także okna drewniano-aluminiowe i skandynawskie, a także drzwi. Firma ma swoje oddziały w całej Polsce i dostępna jest także w Warszawie, co przyczynia się do szerzenia pozytywnych opinii na temat towarów, które sprzedaje. Chociaż pochlebne opinie, biorą się w głównej mierze z wysokiej jakości, jaką oferuje.

Zalety okien drewnianych firmy Sokółka

W oknach drewnianych marki Sokółka używa się wysokiej jakości profili i co najmniej kilku komór, a wszystko po to, aby zapewnić wysoką szczelność, zlikwidować mostki termiczne i ograniczyć utratę ciepła. Często tę cechę przypisuje się tylko tzw. plastikom, tymczasem Sokółka dowodzi, że okna drewniane mogą być równie efektywne termicznie. Także drewno w oknach marki Sokółka traktowane jest w odpowiedni sposób, tak, aby okna służyły długie lata, a dzięki temu, że producent stosuje wysokiej klasy uszczelki i zawiasy, a także porządne szklenie, może sobie pozwolić na długie, bo aż 10-letnie gwarancje dla wybranych modeli.

Jeśli zatem chcesz zmniejszyć rachunki za ogrzewanie, ale zależy Ci na elegancji i ekskluzywnym wyglądzie, przez co nie chcesz montować okien PCV, to warto zwrócić swoją uwagę, w kierunku oferty producenta Sokółka.

Okna drewniane i drzwi tarasowe Sokółka

Producent okien i drzwi drewnianych tarasowych Sokółka ma kilkanaście salonów firmowych i punktów handlowych w całej Polsce, dzięki czemu zapewnia szeroki dostęp do produktów ze swojej oferty. W opiniach wielu architektów firma uznawana jest za najlepszą firmę w Polsce, która w produkcji okien drewnianych nie ma sobie równych. Dlatego sieć dealerów, oferująca produktów marki, skupia się także wokół salonów dla architektów, a jednym z nich jest Dom Architekta, działający na terenie Warszawy. Jeśli interesuje Cię wycena okien dla Twojego domu, odwiedź stronę domarchitekta.pl/produkty/okna/okna-drewniane/.

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje