środa, 11 stycznia 2023 21:39

Kamil z Wieliczki powalczy o zwycięstwo w Polsacie. To już drugi uczestnik z Małopolski

Autor Marzena Gitler
Kamil z Wieliczki powalczy o zwycięstwo w Polsacie. To już drugi uczestnik z Małopolski

Kamil Knut. 27-latek z Wieliczki wziął udział w popularnym reality show "Farma". To już drugi uczestnik z Małopolski. Kim jest i kiedy można zobaczyć program z jego udziałem?

W programie „Farma” kilkunastu ochotników przenosi się na mazowiecką wieś. Żaby było ciekawiej, autorzy programu karzą im zamieszkać przez osiem tygodni w gospodarstwie bez bieżącej wody i… Internetu. Istotą programu jest rywalizacja między uczestnikami, w której nagrodą jest tytuł Super Farmera oraz 100 tysięcy złotych. Program prowadzą Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska, a pieczę nad obowiązkami Farmerów będzie sprawował Szymon Karaś, doświadczony rolnik, który mieszka blisko „Farmy” i czuwa nad dobrem zwierząt. Jego zadaniem w programie jest nie tylko podpowiadanie mieszkańcom, jak mają prowadzić gospodarstwo. To on będzie także wyznaczał zadania, oceniał ich realizację i wyciągał konsekwencje za popełnione błędy.

Warto dodać, ż w drugim sezonie "Farmy" zobaczymy też innego mieszkańca Małopolski. To 52-letni Shivakumar Shekar, który pochodzi z Indii, ale wraz z żoną Polką mieszka w Brzesku.  

Kamil Knut na co dzień jest właścicielem firmy sprzątającej, masażystą i trenerem personalnym. Ma duże poczucie humoru i dystans do siebie, nie może ustać w miejscu. Podróże dają mu ciągłą adrenalinę, bez której nie wyobraża sobie życia. Survival go kręci, dlatego Farma zdaje się być stworzona dla niego. W młodości ćwiczył zapasy. Dwukrotnie zdobył trzecie miejsce na Mistrzostwach Polski i wiele nagród na mniejszych zawodach. Obecnie trenuje MMA. W 2015/16 startował w konkursie Mistera Polski, gdzie zdobył tytuł wice-Mistera.

Program "Farma" od 2 stycznia, emitowany jest codziennie, o godzinie 20:00 w Polsacie.  

mat. prasowe

Ekipa drugiego sezonu "Farmy" - fot. mat. prasowe

Wieliczka - najnowsze informacje

Rozrywka