środa, 25 sierpnia 2021 16:48

Kraków. Wkrótce otwarcie ul. Rostworowskiego. Koniec utrudnień na Ruczaju

Autor Marzena Gitler
Kraków. Wkrótce otwarcie ul. Rostworowskiego. Koniec utrudnień na Ruczaju

Wkrótce otwarta zostanie ul. Rostworowskiego zamknięta w związku z budową Trasy Łagiewnickiej. - Dopuścimy do ruchu ten odcinek przed planowanym zakończeniem inwestycji - informuje Krzysztof Migdał inżynier kontraktu Trasa Łagiewnicka SA.

Pomimo trudności związanych z pandemią i ostatnią powodzią, która doprowadziła do zalania tuneli w pobliżu Zakopianki, trwają prace na Trasie Łagiewnickiej. Dobrą wieścią dla kierowców, zwłaszcza na Ruczaju, jest otwarcie ul. Rostworowskiego, która stała się częścią nowej arterii.

Kraków Trasa Łagiewnicka Ruczaj Rostworowskiego
Kraków. Wkrótce otwarcie ul. Rostworowskiego / mapa Głos24 / Open Street Maps
Kraków Trasa Łagiewnicka Rostworowskiego otwarcie
Kraków. Będzie łatwiej dla kierowców na Ruczaju. Trasa Łagiewnicka SA otwiera ul. Rostworowskiego - mapa Głos14 / Open Street Maps 

- Dopuścimy do ruchu ten odcinek przed planowanym zakończeniem inwestycji - mówi mówi w rozmowie z Głos24 Krzysztof Migdał inżynier kontraktu Trasa Łagiewnicka SA. Kiedy planowane jest otwarcie ul. Rostworowskiego?

To bardzo dobra wiadomość, zwłaszcza w związku z początkiem roku szkolnego we wrześniu. Dzięki otwarciu ulicy Rostworowskiego będzie łatwiejszy dojazd do położonej w pobliżu szkoły przy ul. Pszczelnej. Kierowcy będą mogli normalnie skręcać z ul. Rostworowskiego w Kobierzyńską i odwrotnie oraz przejechać między ul. Kobierzyńską a ul. Grota-Roweckiego.

budowa trasy łagiewnickiej Kraków
ul. Rostworowskiego. Trwa budowa Trasy Łagiewnickiej / Fot. Mateusz Łysik / Głos24
Kraków

Kraków - najnowsze informacje