sobota, 13 listopada 2021 11:39

Kraków. Nocny remont torowiska na Grzegórzeckiej. Jak długo potrwa?

Autor Marzena Gitler
Kraków. Nocny remont torowiska na Grzegórzeckiej. Jak długo potrwa?

Od poniedziałku, 15 listopada od godz. 20 rusza remont torowiska na ul. Grzegórzeckiej. Od tej godziny do końca kursów danego dnia tramwaje nie będą kursować na odcinku „Rondo Grzegórzeckie” – „Starowiślna”. Jak długo potrwa taka sytuacja?

W związku z naprawą nawierzchni na torowisku na ul. Grzegórzeckiej od poniedziałku, 15 listopada od godz. 20.00 do końca dnia, tramwaje nie będą kursować na odcinku „Rondo Grzegórzeckie” – „Starowiślna”. W tym czasie swoje trasy zmienią linie tramwajowe nr 1, 19 i 22.

Zmiany tras linii tramwajowych – od godz. 20.00 do końca kursów w danym dniu:

  • nr 1 „Salwator” – ... – ul. Dominikańska, ul. Westerplatte, ul. Lubicz, al. Powstania Warszawskiego, al. Pokoju – ... – „Wzgórza Krzesławickie”
  • nr 19„Borek Fałęcki” – ... – ul. Starowiślna, ul. Westerplatte, ul. Pawia„Dworzec Towarowy”
  • nr 22„Borek Fałęcki” – ... – ul. Dietla, ul. Starowiślna, ul. Westerplatte, ul. Lubicz, al. Powstania Warszawskiego, al. Pokoju – ... – „Kopiec Wandy”.

Rozkłady jazdy nie zostaną zmienione.

Ruch autobusów po ul. Grzegórzeckiej będzie odbywać się bez zmian.

Zasady zachowania ważności biletów:

Bilety okresowe wykupione na linie nr 1, 19 i 22 zachowują ważność na stałych i zmienionych trasach tych linii, a także w autobusach linii nr 184 na odcinku „Rondo Grzegórzeckie” – „Starowiślna”. Ponadto bilety okresowe wykupione na linię nr 19 zachowują ważność we wszystkich pojazdach na odcinku „Teatr Słowackiego” – „Rondo Mogilskie”.

Jak długo potrwa remont torowiska na Grzegórzeckiej?

Jak zapowiada ZIKiT w Krakowie, remont torowiska na ul. Grzegórzeckiej będzie prowadzony w poniedziałek i wtorek, 15 i 16 listopada, od godz. 20.00 do końca dnia.

fot. krakow.pl

Kraków

Kraków - najnowsze informacje