środa, 11 stycznia 2023 14:14

[Wideo] "Już na pierwszy rzut oka widać, że coś jest nie tak". Krakowski lokal wyjaśnia sprawę aktorki z Warszawy

Autor Mirosław Haładyj
[Wideo] "Już na pierwszy rzut oka widać, że coś jest nie tak". Krakowski lokal wyjaśnia sprawę aktorki z Warszawy

Aktorka Joanna Opozda, będąc w Krakowie, postanowiła odwiedzić Kocią Kawiarnię. Nie została jednak do niej wpuszczona, o czym poinformowała w mediach społecznościowych. Lokal wyjaśnia sprawę.

Kocia Kawiarnia zasłynęła w ostatnich dniach w ogólnopolskich mediach tym, że nie wpuściła Joanny Opozdy, która chciała odwiedzić lokal z synkiem.

Aktorka, wybierając się do lokalu, postanowiła zabrać ze sobą swojego małego synka Vincenta. W związku z tym, że chłopiec nie skończył jeszcze roku, aktorka została wyproszona z lokalu.

– Ktoś mi polecił to miejsce. Niestety, nie wpuścili nas do środka. Nie wpuszczają z dziećmi. Więc nie polecam innym mamom

– stwierdziła.

Lokal postanowił wyjaśnić sprawę za pośrednictwem TikToka. Pracownicy zamieścili krótki film, w opisie którego czytamy:

– Wyjaśniamy! Do kawiarni wpuszczamy dzieci w wieku szkolnym - za okazaniem legitymacji. Takie zasady ustaliliśmy ze względu na bezpieczeństwo.

Kocia Kawiarnia żartobliwie wykorzystała podkład muzyczny z jednego z programów informacyjnych, któremu towarzyszy głos lektora: "Już na pierwszy rzut oka widać, że coś jest nie tak". To komentarz do słów, które pojawiają się na ekranie, podczas oglądania filmu: "Kiedy widzisz, że Joanna Opozda wstawia Waszą kawiarnię na IGstory".

@kociakawiarnia_krakow 👶🏼😸 #kociakawiarnia #kociakawiarniakociarnia #kociakawiarniakraków #catcafe ♬ dźwięk oryginalny - TVN24

Pech chciał, że warszawska aktorka po prostu nie zapoznała się z regulaminem przed przyjściem do lokalu. Jak czytamy na facebookowym profilu lokalu, "to magiczne i wyjątkowe miejsce dla wszystkich miłośników Kotów!". Warunek jest jeden. Pracownicy wpuszczają osoby dorosłe i dzieci, które są już w wieku szkolnym (tu wymagane jest okazanie legitymacji).

Czytaj również:

“Nie polecam”. Aktorka z Warszawy pocałowała krakowską klamkę
Aktorka Joanna Opozda, będąc w Krakowie, postanowiła odwiedzić Kocią Kawiarnię. Nie została jednak do niej wpuszczona, o czym poinformowała w mediach społecznościowych. Podczas pobytu w Krakowie Joanna Opozda postanowiła odwiedzić polecaną jej Kocią Kawiarnię. Jak czytamy na facebookowym profilu lo…
Kraków

Kraków - najnowsze informacje