piątek, 2 września 2022 12:56

Less Mess Storage - poznaj, jak działa magazyn samoobsługowy w Krakowie

Autor Artykuł sponsorowany
Less Mess Storage - poznaj, jak działa magazyn samoobsługowy w Krakowie

Jesteś mieszkańcem Krakowa lub okolicznych miejscowości i szukasz sprawdzonego miejsca, w którym możesz przechować przedmioty, na które brakuje Ci miejsca w mieszkaniu? Sezonowe rzeczy zabierają bardzo dużo przestrzeni, a z uwagi na ich ograniczone wykorzystanie w określonych porach roku, warto rozważyć umieszczenie ich w komórce lokatorskiej w jednym z oddziałów firmy Less Mess Storage, która zajmuje się najmem magazynów samoobsługowych.

Przechowalnia rzeczy w Krakowie

Kraków prócz pięknego rynku, Wawelu czy Sukiennic ma do zaoferowania również dwa oddziały self storage. Jeden z nich znajduje się w pobliżu lotniska Kraków-Balice w Kryspinowie (Kryspinów 483), a drugi w Modlniczce przy ulicy Willowej 99 (naprzeciwko Futura Park) - https://www.lessmess.storage/self-storage-krakow/.

Oddział Less Mess w Modlniczce zlokalizowany jest blisko zjazdu z obwodnicy, co umożliwia szybki i łatwy dojazd, ominięcie korków oraz znaczne zwiększenie komfortu dojazdu w godzinach szczytu. Oddział ten znajduje się obok centrum handlowego, naprzeciwko największego centrum logistycznego w Polsce.

Wynajem samoobsługowego magazynu jest świetną propozycją zarówno dla osób prywatnych, które z powodzeniem mogą wykorzystać tą przestrzeń jako bezpieczną alternatywę dla komórki w bloku czy piwnicy, a także dla firm, które mogą przechowywać tam dokumenty, materiały reklamowe, a także towar. Nieprzewidywalne czasy, stały wzrost cen sprawia, że wielu przedsiębiorców bierze na stan więcej towaru niż jest w stanie przechować. Z pomocą przychodzi wtedy Less Mess Storage, który dzięki optymalnym warunkom przechowywania i odpowiednim zabezpieczeniom świetnie sprawdzi się jako przestrzeń magazynowa.

Mały magazyn do przechowywania rzeczy self storage czy komórka w bloku?

Przechowywanie wartościowych rzeczy w piwnicy, na balkonie czy w komórce w bloku wydaje się ryzykowną opcją. Związane jest to zarówno ze słabym zabezpieczeniem takich miejsc przed ewentualną kradzieżą, jak również z panującymi tam niekorzystnymi do magazynowania warunkami. Panujący chłód i nadmiar wilgoci mogą wpłynąć na zniszczenie niektórych z przechowywanych przedmiotów.

Magazyny samoobsługowe Less Mess wyposażone są w nowoczesne systemy bezpieczeństwa takie jak np. system kontroli dostępu czy 24-godzinny monitoring. Schowki do wynajęcia chronią rzeczy również przed niszczeniem w związku ze zbyt wysoką wilgotnością i nieodpowiednią temperaturą. W każdym obiekcie Less Mess panują optymalne warunki do przechowywania. Dodatkowo w przeciwieństwie do komórek w bloku w Less Mess sam wybierasz rozmiar swojej przestrzeni – od 1m3 do 35m2 (w zależności od lokalizacji). Co więcej schowki do wynajęcia w Less Mess są wysokie. Nie wiesz jaki rozmiar wybrać? Pracownicy Less Mess zawsze służą swoją profesjonalną pomocą w doborze rozmiaru pomieszczenia.

Po wynajęciu pomieszczenia self storage będziesz mieć do niego dostęp 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku bez względu na porę dnia czy święta. W zależności od potrzeb możesz podpisać umowę z Less Mess na 7 dni, 1 miesiąc, a także na czas nieokreślony z 30-dniowym okresem wypowiedzenia.

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje