poniedziałek, 20 stycznia 2020 07:58

Leżaki basenowe i inne – 3 meble do wypoczynku nad wodą

Autor Bernard Szwabowski
Leżaki basenowe i inne – 3 meble do wypoczynku nad wodą

Spędzanie wolnego czasu nad wodą to ulubiona metoda wypoczynku Polaków. Niezależnie od tego, czy jest to zwykły przydomowy basen, czy jezioro lub hotelowe spa, można być pewnym, że przyciągnie on wiele osób. Dobrze jest zapewnić im możliwość wygodnego wypoczynku. Doskonale nadają się do tego różne meble, specjalnie do tego przystosowane, na przykład leżaki basenowe. Dzięki zaopatrzeniu w nie ogrodu lub hotelu uprzyjemnimy gościom pobyt w nim i zapewnimy satysfakcjonujący relaks. A wszak o to podczas wypoczynku nad wodą chodzi.

Leżaki ogrodowe

Leżaki basenowe

Leżaki plażowe

Leżaki ogrodowe

Przydomowy ogródek to świetne miejsce na spędzanie wolnego czasu. Dobrze jest wyposażyć go w krzesła, leżaki i stoliki, najlepiej specjalnie przystosowane do przebywania na świeżym powietrzu. Na przykład leżaki ogrodowe Nardi, włoskiego producenta mebli najwyższej jakości wykonane są z polipropylenu – tworzywa sztucznego, cechującego się małą gęstością (a co za tym idzie – lekkością) i wysoką odpornością na warunki atmosferyczne. W połączeniu z aluminiowymi wstawkami stanowią one meble lekkie, wygodne i atrakcyjnie zaprojektowane. Niestraszne im wystawienie na długotrwałe działanie promieni słonecznych ani opady deszczu, nawet gwałtowne. Przez długie lata zachowują swój wygląd i właściwości, dzięki czemu wypoczynek na łonie natury jest prawdziwą rozkoszą.

Leżaki basenowe

Pływanie w basenie sportowym albo hotelowym to przyjemność, jednak po intensywnym wysiłku jest czas na odpoczynek. Świetnie sprawdzają się w takim przypadku leżaki basenowe, często spotykane w spa lub hotelach. Ponieważ placówki te dbają o swoich klientów można się spodziewać, iż sprzęt ten będzie solidny i niezawodny. Często spotykane są produkty firmy Nardi, które posiadają certyfikat CATAS wydawany przez Włoski Instytut Badawczy i będący gwarancją najwyższej jakości. Wyjątkowa wytrzymałość przez długi czas, łatwość konserwacji i pielęgnacji powodują, iż nie trzeba ich wymieniać każdego sezonu. To cenna zaleta mebli stosowanych w sektorze HoReCa (Hotel, Restauracja, Catering)

Leżaki plażowe

Leżaki plażowe łączą w sobie najlepsze cechy, jakie posiadają leżaki basenowe i ogrodowe. Wynika to z faktu, iż są przeznaczone do wypoczynku na świeżym powietrzu, a jednocześnie ze względu na przeznaczenie są intensywnie użytkowane. Szczególnie sporo można ich znaleźć w popularnych ośrodkach wypoczynkowych. Coraz chętniej stosowane są również w położonych nad wodą małych lokalach, gdzie turysta bądź rowerzysta może coś przekąsić i odpocząć na łonie natury przed dalszą podróżą. Leżaki wszelkiego typu to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, spragnionych czynnego wypoczynku lub po prostu relaksu na świeżym powietrzu.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje