czwartek, 28 lipca 2022 12:33

Marzy ci się mieszkanie nad jeziorem? Poznaj inwestycję Pratum

Autor Artykuł sponsorowany
Marzy ci się mieszkanie nad jeziorem? Poznaj inwestycję Pratum

Czy zawsze marzyłeś o połączeniu dwóch słów: nieruchomości oraz Mikołajki? Co było przyczyną tego, że nie spełniłeś do tej pory swojego marzenia? Sprawdź, dlaczego warto zainwestować w apartament w Mikołajkach.

Pratum - poznaj zalety!

Inwestycja Pratum to odpowiedź na marzenia wielu ludzi, którzy chcieliby mieć swoją nieruchomość w Mikołajkach. Inwestor zadbał o to, by nie stracić tego, co na Mazurach najważniejsze – unikalnej przyrody, będącej ostatnim bastionem prawdziwej zieleni w samym centrum Europy.

Różnej wielkości apartamenty być może stanowią odpowiedź na Twoje potrzeby. To coś niesamowitego, jak udało się w XXI wieku połączyć nowoczesne budownictwo – szkło, drewno, ceramikę z dziewiczą przyrodą.

Mikołajki i apartamenty – to połączenie brzmi dumnie i luksusowo. Tak jest w rzeczywistości. Inwestor dołożył wszelkich starań, aby każdy posiadacz obiektu w Mikołajkach czuł się dobrze i komfortowo. Połączenie takich materiałów jak stal, drewno czy kamień sprawia, że przyjeżdżając do swojego apartamentu w Mikołajkach, będziesz czuł się miło, przyjemnie i komfortowo.

Niesamowitą sprawą jest fakt, że inwestor apartamentów Pratum zdecydował się na pokrycie dachów zielenią. To znak, że osiedle i każdy apartament z osobna zanurzony jest w tej długowiecznej przyrodzie z Mazur.

Atuty apartamentów Pratum!

Oczywiście nie zapomniano również o wygodzie właścicieli apartamentów. Na miejscu dostępne są chociażby stacje do ładowania pojazdów elektrycznych. To jeszcze bardziej podkreśla jak mocno zadbano o przyrodę i jej dziedzictwo w apartamentach Pratum.

Jeśli zdecydujesz się na zakup apartamentu w Mikołajkach, to wiedz, że do Twojej dyspozycji będą także części wspólne na całym osiedlu. Dzięki temu możesz korzystać z obłędnych tarasów widokowych, na których wypoczniesz i poczujesz ten niesamowity, mazurski klimat. Osiedle położone jest nad dwoma jeziorami – Tałtą oraz Mikołajskim. Takie widoki są bezcenne. Wieczorem możesz skorzystać chociażby z wygodnego jacuzzi, w którym odpoczniesz po trudach dnia codziennego.

Mieszkania na sprzedaż w Mikołajkach to bardzo ciekawa forma lokaty kapitału. Posiadając nieruchomości Mikołajki możesz wynajmować je turystom, którzy chętnie odwiedzają ten region kraju w ciągu całego roku. Taka ilość żyjących w naturalnym środowisku dzikich zwierząt czy ptaków nie występuje nigdzie indziej. Wyobraź sobie, że codziennie rano budzi Cię śpiew kolejnych gatunków. Kiedy pijesz pyszne espresso, możesz ze swojego okna czy balkonu obserwować jak kolejne zwierzęta przemierzają utarte ścieżki. Wieczorem zaś usłyszysz puchacza.

Jeśli jesteś fanem nocnego życia, apartament w Mikołajkach jest czymś właśnie dla Ciebie. Ludzie, kafejki i lokale otwarte do późnych godzin nocnych aż proszą się, by odwiedzać je i bawić się do białego rana. Jeśli zaś wolisz poznawać okolicę i historię, to w Mikołajkach masz co oglądać. Ilość zabytków zadowoli nawet najbardziej wybrednego zwiedzającego. Niezależnie od tego, który rodzaj spędzania wolnego czasu wybierzesz, apartament w Mikołajkach przyjmie Cię z otwartymi ramionami.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje