poniedziałek, 24 sierpnia 2020 13:17

Maszyny sprzątające samojezdne - niezawodny sprzęt czyszczący

Autor Głos 24
Maszyny sprzątające samojezdne - niezawodny sprzęt czyszczący

Dobra maszyna myjąca skutecznie wyczyści podłogi nawet w obiektach wielkopowierzchniowych, a jednocześnie jest wygodna w obsłudze. Takie właśnie są maszyny czyszczące samojezdne. Oferowane przez Multimatic modele bez problemu można dopasować do indywidualnych oczekiwań, a także możliwości finansowych.

Maszyny czyszczące samojezdne do mycia podłóg

Te profesjonalne urządzenia do sprzątania różnią się od tradycyjnych maszyn czyszczących nie tylko sposobem prowadzenia, ale także mocą roboczą oraz wielofunkcyjnością. Każdy użytkownik tego sprzętu docenia przede wszystkim komfort pracy. Wynika on z faktu, iż ważnym elementem wyposażenia jest miejsce siedzące dla operatora. Osoba kierująca maszyną nie musi tego robić na stojąco, ale wygodnie siedzi – do dyspozycji ma natomiast czytelny, intuicyjny panel sterowania oraz kierownicę. Wszystkie dostępne funkcje uruchamia jednym przyciskiem. Praca też jest bezpieczna dzięki automatycznemu systemowi hamowania.

Maszyny sprzątające samojezdne to zaawansowane technologicznie urządzenia do zadań specjalnych, które mają wiele przydatnych funkcji. Służą nie tylko do mycia podłóg, ale również do ich szorowania, zbierania wody, osuszania, konserwacji oraz polerowania. Nie potrzeba zatem kupować innych sprzętów, aby rzeczywiście skutecznie doprowadzić do porządku najbardziej zabrudzone powierzchnie. Warto ten aspekt wyraźnie podkreślić, ponieważ w codziennym użytkowaniu daje to konkretne oszczędności, mimo dość wysokiej ceny. To z pewnością bardzo opłacalna inwestycja – pozwala zoptymalizować koszty czyszczenia oraz godziny pracy przeznaczonych na sprzątanie.

VIPER AS530R - Efektywny mini automat szorująco zbierajacy

Profesjonalne urządzenia do czyszczenia różnego typu podłóg

Maszyny czyszczące samojezdne sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach pracy. Można je wykorzystać do efektywnego sprzątania w centrach handlowych, na parkingach, w zakładach przemysłowych, halach czy magazynach – szczególnie na powierzchniach co najmniej 5000 m2. Pozwalają na precyzyjne, bardzo dokładne czyszczenie podłóg betonowych, z kostki brukowej, z terakoty, marmurowych, winylowych, ceramicznych czy nawet do odpowiednio zabezpieczonych podłóg drewnianych.

Warto podkreślić, że prace można wykonywać bez przerywania normalnego użytkowania danego miejsca. Wystarczy tylko zachować podstawowe środki ostrożności. Dzięki osuszaniu podłogi nie ma ryzyka poślizgnięcia się przebywających tam osób. Maszyna sprzątająca samojezdna zarówno oczyszcza powierzchnie z brudu, jak i umożliwia przeprowadzenie czynności pielęgnacyjno-konserwujących. W ten sposób przedłuża się trwałość podłóg, które mogą służyć w dobrym stanie na dłużej.

Wydajne maszyny samojezdne

Wydajność jest jedną z najważniejszych zalet urządzeń tego typu. W ciągu godziny można dokładnie wyczyścić powierzchnię od 2650 do 4413 m2, oczywiście w zależności od wybranego modelu. Co ważne, sprzęt ten jest w stanie swobodnie pokonać wzniesienia nawet do poziomu 10% nachylenia terenu. Zwraca też uwagę niezwykle mocna bateria oraz pojemność czy łatwość opróżniania i uzupełniania zbiorników na wodę i detergenty. W razie pytań i wątpliwości Multimatic służy swoją pomocą.

Technologia - najnowsze informacje

Rozrywka