poniedziałek, 16 sierpnia 2021 10:20

Meble drewniane – wyposażenie sklepów

Autor Artykuł sponsorowany
Meble drewniane – wyposażenie sklepów

ABM to wiodący producent i dostawca mebli do sklepów

Jesteśmy wierni najwyższej jakości naszych produktów, z którą utożsamia się nasza marka. Dostępny bogaty asortyment mebli systemowych jak również mebli na zamówienie opiera się wyłącznie na naturalnych materiałach, których trwałość przechodzi najśmielsze oczekiwania.

Feniks - meble z drewna paulownia to kolekcja przeznaczona  do wyposażania sklepów z branży konfekcyjnej. Meble z drewna egzotycznego  są wyposażeniem lekkim i funkcjonalnym. Drewno z drzewa tlenowego zachwyca oryginalnym, lekko podpalanym rysunkiem słojów, co na tle innych czyni go wyjątkowym.[obraz_1]

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta zapewniamy kompleksowa obsługę w kwestii aranżacji wnętrz sklepowych. Współpracujemy z klientami na każdym etapie - od projektu po montaż i serwis.

Meble do domu z litego drewna

Meble z litego drewna wpasują się w styl każdego domu i mieszkania. Meble do salonu lub meble pokojowe wykonane z litego drewna są nie tylko piękne ale też trwałe. Dzięki wyeksponowanej strukturze słoi i sęków, każda przestrzeń, w której się znajdą nabiera stylowego charakteru. Łącząc estetykę z trwałością i funkcjonalności stawiamy na najwyższy komfort, który nie zmienia się nawet po długich latach użytkowania.

Meble drewniane – ponadczasowe piękno

Drewniane meble są synonimem świeżości, naturalności i komfortu. Sosnowe meble są nie tylko lekkie i wysoce plastyczne ale też charakteryzują się wysoką odpornością na urazy mechaniczne oraz trwałością, obok której nie sposób przejść obojętnie.

Meble sosnowe z drewna sosnowego nadają każdej przestrzeni przytulnego charakteru, idealnie korespondując z każdym nowoczesnym jak i klasycznym stylem. Drewno sosnowe to synonim solidnego wykończenia o niezwykle ciepłej barwie.

system meblowy FENIKS

Solidne meble drewniane

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta jako renomowany producent mebli zapewniamy kompleksową obsługę w kwestii aranżacji wnętrz sklepowych. Współpracujemy z klientami na każdym etapie - od projektu po montaż i serwis.

System sklepowy Avenir tworzy regał drewniany na stelażu z metalowych rur malowanych proszkowo na kolor biały. Tego typu połączenie to ukłon w stronę modernistycznej architektury.

Meble drewniane – trwałe i funkcjonalne

Meble z drewna to klasa sama w sobie. Drewniane meble to pewność w najwyższej jakości, która na przestrzeni lat się nie zmienia. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze meble drewniane były nie tylko funkcjonalne ale też dekoracyjne i wzbogacone o takie materiały jak lustro, szkło, metal, których połączenie będzie idealnie prezentować na tle dodatków w stylu skandynawskim, rustykalnym i klasycznym.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje