piątek, 21 lutego 2020 14:00

Miechowska kronika policyjna. Nietrzeźwi kierowcy, wypadki drogowe, zatrzymani poszukiwani

Autor Mirosław Haładyj
Miechowska kronika policyjna. Nietrzeźwi kierowcy, wypadki drogowe, zatrzymani poszukiwani

Policja z Komendy Powiatowej Policji w Miechowie opublikowali listę zdarzeń za okres od 9 do 21 lutego, które dotyczyły terenu powiatu.

Poniżej przedstawiamy wypis z policyjnej kroniki.

09.02
Moczydło, kierujący bmw nie zachował należytej odległości od poprzedzającego pojazdu m-ki Renault w wyniku czego najechał na jego tył. Kierujący trzeźwi, brak obrażeń, sprawca ukarany mandatem karnym.

Bryzdzyn, zatrzymany do kontroli nietrzeźwy mężczyzna kierujący rowerem.

Bryzdzyn, kierujący volkswagenem przekroczył dozwolona prędkość o 71 km/h. zatrzymano prawo jazdy, ukarano mandatem karnym.

10.02
Miechów, zatrzymanie sprawców kradzieży z włamaniami do domów.

Przybysławice, kierujący fordem na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym peugeotem. Troje uczestników zdarzenia trafiło do szpitala. Kierujący fordem nie posiadał przy sobie prawo jazdy, pojazd nie posiadał ubezpieczenia OC oraz miał dwie różne tablice rejestracyjne.

Strzeżów Drugi, kierująca pojazdem m-ki Jeep nie zachowała należytej odległości od poprzedzającego pojazdu i doprowadziła do zderzenia z nissanem. Bez rannych, kobieta ukarana mandatem karnym.

Szczepanowice, zatrzymany do kontroli drogowej kierujący oplem, który posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych

11.02
Jaksice, kierujący oplami podczas manewru wymijania doprowadzili do zderzenia zewnętrznymi lusterkami.

Wielki Dół , kierujący volkswagenem nie dostosował prędkości do warunków jazdy i na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z peugeotem. Brak rannych, sprawca ukarany mandatem karnym.

Książ Wielki, kierujący volkswagenem nie zachował ostrożności i właściwej odległości od poprzedzającego pojazdu m-ki Citroen doprowadzając do zderzenia. Brak rannych, sprawca ukarany mandatem karnym.

Nasiechowice, kierujący Iveco nie zachował należytej ostrożności podczas manewru wymijania pojazdu m-ki Fiat i doprowadził do bocznego zderzenia. Brak rannych, sprawca ukarany mandatem karnym.

12.02
Chodów, podczas kontroli drogowej pojazdu m-ki Iveco stwierdzono ingerencję i we wskazaniu drogomierza.

Książ Wielki, kierujący oplem podczas wykonywania manewru wyprzedzania doprowadził do zderzenia z pojazdem m-ki Nissan. Brak rannych, sprawca ukarany mandatem karnym.

Wielki Dół, kierujący nissanem nie dostosował prędkości do warunków jazdy i na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z citroenem. Brak osób rannych, sprawca ukarany mandatem karnym.

13.02
Książ Wielki, kierujący pojazdem dostawczym m-ki Man nie zachował należytej ostrożności i zjechał z jezdni do przydrożnego rowu doprowadzając do przewrócenia pojazdu.

14.02
Antolka, kierujący mazdą przekroczył dozwolona prędkość o 58 km/h zatrzymano prawo jazdy, ukarano mandatem karnym.

Strzeżów Drugi, kierujący skodą nie zachował należytej ostrożności i odległości od poprzedzającego pojazdu m-ki Volkswagen doprowadzając do zderzenia. Sprawca ukarany mandatem karnym.

15.02
Racławice, zatrzymany do kontroli drogowej kierujący oplem, który znajdował się w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna miał już wcześniej zatrzymane prawo jazdy za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Charsznica, zatrzymano do kontroli kierującego audi w związku z przekroczeniem prędkości, mężczyzna znajdował się w stanie po użyciu alkoholu.

Bryzdzyn, zatrzymany mężczyzna poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności.

16.02
Strzeżów Drugi, kierująca oplem nie zachowała należytej ostrożności i najechała na tył pojazdu m-ki opel, który to następnie uderzył poprzedzający pojazd m-ki Kia. Kobieta ukarana mandatem karnym.

Rzędowice, kierujący renault nie zachował ostrożności i nie dostosował prędkości do warunków jazdy w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu stwarzając zagrożenie w ruchu dla pasażerki. Ukarany mandatem karnym.

17.02
Antolka, kierujący renault przekroczył dozwolona prędkość o 52 km/h zatrzymano prawo jazdy, ukarano mandatem karnym.

Strzeżów Drugi, kierujący oplem nie zachował należytej odległości od poprzedzającego pojazdu i doprowadził do zderzenia z fordem. Sprawca ukarany mandatem karnym.

Strzeżów Drugi, kierujący toyotą nie zachował odległości od poprzedzającego pojazdu i najechał na tył porsche, który to następnie uderzył w tył renault. Sprawca ukarany mandatem karnym.

Falniów, kierująca kia wykonując manewr skrętu w lewo wymusiła pierwszeństwo przejazdu jadącemu z naprzeciwka pojazdem m-ki Seat. W wyniku zderzenia, pojazd m-ki Seat najechał na jadący z przeciwka pojazd m-ki Peugeot, który to następnie uderzył się z jadącym za nim pojazdem m-ki Renault. Kobieta została ukarana mandatem karnym.

Bukowska Wola, kierująca jaguarem przekroczył dozwolona prędkość o 61 km/h. zatrzymano prawo jazdy, ukarano mandatem karnym.

18.02
Miechów, kierujący Iveco nie zachował należytej ostrożności i odległości od poprzedzającego samochodu m-ki Skoda doprowadzając do zderzenia pojazdów. Kierujący trzeźwi, sprawca ukarany został mandatem karnym.

Miechów, zatrzymany do kontroli drogowej kierujący rowerem w stanie nietrzeźwości.

Miechów, kierujący bmw nie dostosował prędkości do warunków jazdy, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie posesji.

19.02
Miechów, zatrzymany mężczyzna poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

20.02
Szczepanowice, zatrzymany do kontroli drogowej kierujący citroenem, który posiadał sadowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Antolka, kierujący peugeotem przekroczył dozwolona prędkość o 56 km/h oraz kierował pojazdem nie posiadając uprawnień do kierowania.

21.02
Miechów, kierująca kia nie zachowała należytej ostrożności w trakcie włączania się do ruchu w wyniku czego najechała na bok prawidłowo jadącego pojazdu m-ki Audi. Brak rannych, sprawca ukarany mandatem karnym.

Książ Wielki, kierująca audi nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i doprowadziła do zderzenia z toyota. Brak rannych, kobieta ukarana mandatem karnym.

Inf.: KPP Miechów

Miechów - najnowsze informacje