niedziela, 29 listopada 2020 10:30

Młody i zdolny. Marcin Jurecki - wschodząca gwiazda oświęcimskiej sceny

Autor Wiktoria Mitura
Młody i zdolny. Marcin Jurecki - wschodząca gwiazda oświęcimskiej sceny

-Muzyka jest nieodłącznym elementem mojego życia. Grając na gitarze zawsze marzyłem o stworzeniu czegoś wyjątkowego. Postanowiłem, że podzielę się z innymi tym co tworzę. Chcę, aby każdy mógł poczuć emocje płynące z muzyki, dotychczas zamkniętej w ścianach mojego pokoju - Marcin Jurecki.

Marcin Jurecki, to muzyk z powiatu oświęcimskiego. Tworzy już od dawna, ale dopiero teraz postanowił podzielić się z innymi swoją muzyką. Właśnie wydał swój debiutancki utwór wraz z teledyskiem, którego premiera odbyła się wczoraj na youtubie.

Młody artysta jest ciekawy jak jego muzykę będą odbierali inny. - Byłem i jestem ciekawy jak inni ludzie będą odbierać i reagować na moje utwory oraz teksty i czy będą one wzbudzać w innych jakiekolwiek emocje. Nie chciałem, aby wszystko co tworzę było zamknięte w czterech ścianach mojego pokoju - podkreśla muzyk.

"Nocna ucieczka"

Utwór  „Nocna Ucieczka” został nagrany w Studiu Wally w Pszczynie, przy całym procesie nagrywania i prac nad utworem w studio nieocenioną pomocą był dla niego Michał Wala, właściciel studia i realizator. Teledysk zrealizował Jakub Joniec z Onecam oraz Mateusz Kania. Zdjęcia na okładkę utworu wykonał Adrian Lipski. - Jestem pewien, że gdyby nie Ci ludzie oraz moi bliscy utwór oraz teledysk w ogóle by nie powstał, a na pewno  nie w takiej formie jaką przybrał, za co jestem im ogromnie wdzięczny - podkreśla Jurecki.

"Nocna Ucieczka" to utwór, o którym autor nie chce za dużo mówić. Uważa, że interpretacja utworu jest rzeczą indywidualną dla osoby, która jej słucha. Jurecki ma nadzieję, że jego debiutancki utwór spodoba się słuchaczom, -A jeśli nie to, że chociaż będzie wzbudzał jakiekolwiek emocje.

Marcina Jureckiego można znaleźć na facebooku:

Marcin Jurecki
Marcin Jurecki. 177 likes · 39 talking about this. W wolnych chwilach staram się tworzyć muzykę której słuchałbym sam. Moje utwory, a także wszystko inne z nimi oraz z procesem ich powstawania...
Oświęcim

Oświęcim - najnowsze informacje