piątek, 5 czerwca 2020 12:06

Moskitiery do Twojego domu – jakie zalety posiadają te produkty?

Autor Artykuł sponsorowany
Moskitiery do Twojego domu – jakie zalety posiadają te produkty?

Moskitiery na okna to świetne rozwiązanie dla każdego domu. Siatki skutecznie uniemożliwiają dostanie się do środka owadów lub innych zanieczyszczeń, dzięki czemu w nocy możemy spać spokojnie, a w dzień nie męczy nas obecność owadów i konieczność usuwania zabrudzeń, które mogą one powodować. Najlepsze moskitiery znajdziesz w sklepie WAKO rolety żaluzje. Szeroka oferta produktów ułatwi Ci znalezienie idealnych przesłon na Twoje okna. Jakie rodzaje moskitier znajdziesz w WAKO rolety żaluzje? Dlaczego warto zdecydować się na ich zakup?

Rodzaje moskitier

Kilka dostępnych rodzajów moskitier znacznie ułatwia dobranie odpowiednich produktów do naszych okien. Jednym z częściej wybieranych modelów jest moskitiera ramkowa, która doskonale sprawdzi się przy oknach, które otwierane są głównie w celu zapewnienia odpowiedniej cyrkulacji powietrza. Montowana jest ona do futryny okiennej za pomocą bezinwazyjnych uchwytów obrotowych.

Źródło: WAKO rolety żaluzje

Innym rozwiązaniem jest z kolei moskitiera drzwiowa. Taka moskitiera znajdzie swoje zastosowanie przy oknach oraz drzwiach balkonowych. Moskitiera drzwiowa dostępna w WAKO rolety żaluzje wyposażona jest w uchwyt do otwierania oraz magnesy, które utrzymują moskitierę w pozycji zamkniętej. Montowana jest zazwyczaj za pomocą zawiasów do futryny drzwi lub fasady budynku.

Ciekawą propozycją jest także moskitiera rolowana okienna, drzwiowa i podwójna, która charakteryzuje się tym, że po rozwinięciu, siatka moskitiery mocowana jest do listwy hakowej lub zaczepów, które znajdują się w prowadnicy. Moskitiera wyposażona jest także w spowalniacz, który umożliwia jej płynne zwinięcie się do kasety, bez możliwości uszkodzenia produktu. Moskitiery rolowane montuje się przy oknach, drzwiach balkonowych oraz tarasowych.

Dostępna w ofercie jest również moskitiera plisowana, która swoje zastosowanie znajdzie zwłaszcza tam, gdzie posiadamy duże przeszklenia drzwiowe (na przykład przy wyjściu na patio). Produkt ten świetnie sprawdzi się także przy oknach tarasowych bezprogowych. Dzięki swojej modułowej budowie, możliwe jest składanie moskitiery w system jedno lub dwuskrzydłowy. Plisowana siatka moskitiery po jej złożeniu całkowicie chowa się w profilu aluminiowym, co sprawia, że zajmuje niewiele miejsca po jej zsunięciu.

Ostatnią propozycją jest moskitiera przesuwana jedno i dwuskrzydłowa, która świetnie sprawdzi się w takich dużych przeszklonych wnękach jak balkony, tarasy czy ogrody zimowe. Ten produkt charakteryzuje się tym, że skrzydło moskitiery przesuwa się na prowadnicach górnej oraz dolnej, jedno lub dwutorowej.

Źródło: WAKO rolety żaluzje

Największe zalety produktu

Moskitiery chronią nas przed zanieczyszczeniami z zewnątrz, a także przed owadami. Ma to znaczenie zwłaszcza w miesiącach letnich, gdy obecność komarów i much jest szczególnie wzmożona. Warto także zaznaczyć, że moskitiery od WAKO rolety żaluzje to produkty wysokiej klasy, które możemy bez przeszkód używać przez cały rok – nie musimy demontować ich na zimę, co jest bardzo komfortowe. Dzięki prostemu montażowi i łatwym mechanizmom sterowania, moskitiery zapewniają całkowitą ochronę przed zanieczyszczeniami, będąc produktem trwałym i wygodnym w użytkowaniu.

Skorzystaj z promocji. W WAKO rolety żaluzje zakupisz moskitiery z 5% rabatem. Skontaktuj się ze sklepem pod numerem telefonu 601625817.

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje