piątek, 18 grudnia 2020 10:46

Myślenice. Uczniowie ze szkoły w Jaworniku otrzymali nowe komputery

Autor Wiktoria Mitura
Myślenice. Uczniowie ze szkoły w Jaworniku otrzymali nowe komputery

W Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Jaworniku nowego wyposażenia doczekała się pracownia informatyczna, do której zakupiono zestawy komputerowe dzięki dotacji z budżetu Gminy Myślenice.

- W szkolnej pracowni informatycznej już znalazł się nowy sprzęt, który już czeka na ponowne przyjęcie uczniów do nauki stacjonarnej. Ze środków Gminy Myślenice zakupiono łącznie 15 nowych zestawów komputerowych stacjonarnych, który zastąpił wysłużone, przestarzałe jednostki. Z pewnością nowy sprzęt wpłynie na jakość nauczania, a także rozwój uczniów Szkoły Podstawowej w Jaworniku – mówi Małgorzata Ciemińska, naczelnik Wydziału Edukacji Kultury i Sportu UMiG Myślenice.

Sprzęt został już oficjalnie przekazany. Pracownię informatyczną oraz Szkołę Podstawową w Jaworniku wizytowali burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka w obecności naczelnik Wydziału Edukacji Kultury i Sportu Małgorzaty Ciemińskiej, posła na Sejm RP Władysława Kurowskiego, radnego miejskiego Wacława Szczotkowskiego, dyrekcji Szkoły Podstawowej w Jaworniku Renaty Marzec oraz przedstawicieli kadry pedagogicznej i Rady Rodziców.

info i foto: UMiG Myślenice

Myślenice - najnowsze informacje