czwartek, 30 listopada 2023 13:44

Na widok policjantów rzucił się do ucieczki w pola uprawne. Był poszukiwany dwoma listami gończymi

Autor Patryk Trzaska
Na widok policjantów rzucił się do ucieczki w pola uprawne. Był poszukiwany dwoma listami gończymi

Suscy kryminalni namierzyli i zatrzymali poszukiwanego dwoma listami gończymi 21-letniego mieszkańca powiatu suskiego. W trakcie kontroli jego ubrań policjanci znaleźli środki odurzające.

Suscy kryminalni pracujący nad sprawami osób poszukiwanych ustalili że na terenie gminy Zawoja może znajdować się poszukiwany 21-latek.

W sobotni wieczór (25 listopada)udali się do wytypowanej miejscowości. Podczas dojazdu na miejsce zauważyli młodego mężczyznę, który na widok zbliżającego się w jego kierunku pojazdu podejrzanie zaczął się zachowywać. Gdy tylko policjanci wysiedli z samochodu, mężczyzna rzucił się do ucieczki w kierunku pól uprawnych.

Po kilkuset metrach pościgu mężczyzna został obezwładniony i zatrzymany. W trakcie kontroli jego odzieży policjanci znaleźli woreczek strunowy z zawartością suszu, który po badaniach okazał się marihuaną.  

Resztę wieczoru poszukiwany spędził w policyjnych pomieszczeniach dla osób zatrzymanych, a następnie trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi kilka najbliższych miesięcy.

21-latek będzie odpowiadał też za posiadanie środków odurzających, za które grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

inf./fot. KPP Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka - najnowsze informacje

Rozrywka