wtorek, 26 września 2023 10:29

Najwięksi ziemscy bohaterowie zarazili się obcym wirusem i.. stali się wygłodniałymi zombie!

Autor Mirosław Haładyj
Najwięksi ziemscy bohaterowie zarazili się obcym wirusem i.. stali się wygłodniałymi zombie!

Nakładem Wydawnictwa Egmont ukazał się pierwszy tom brawurowej opowieści o superbohaterach Marvela, którzy zmienili się w zombie!

Najwięksi ziemscy bohaterowie zarazili się obcym wirusem i zmienili w wygłodniałe zombie! Co się stanie, gdy zabraknie im ludzi do pożarcia? Młody Reed Richards z uniwersum Ultimate przekona się o tym na własnej skórze, kiedy przypadkiem nawiąże kontakt z ich światem… Niedługo potem do nieumarłych superbohaterów przybędzie Silver Surfer, a to oznacza, że zbliża się również pożerający całe planety Galactus. Najpewniej jednak nie przypuszcza, że spotka tu kogoś równie głodnego jak on sam…

Scenariusz tego komiksu napisali Robert Kirkman („Invincible”, „Żywe trupy”), Mark Millar („Wojna domowa”, „Wolverine: Staruszek Logan”) i Reginald Hudlin („Black Panther”). Rysunki stworzyli Mitch Breitweiser („Kapitan Ameryka”), Greg Land („Uncanny X-Men”), Sean Phillips („Fatale”, „Śpioch”) oraz Francis Portela („Black Panther”).

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w zeszytach „Marvel Zombies” #1–5, „Marvel Zombies: Dead Days”, „Ultimate Fantastic Four” #21–23 i 30–32 oraz „Black Panther” #28–30.

Fot. i inf.: Wydawnictwo Egmont, materiały prasowe

Dobra książka

Dobra książka - najnowsze informacje

Rozrywka