niedziela, 16 kwietnia 2023 05:58

"Nasz klub wymaga pełnego zaangażowania". Radna z Nowego Sącza odeszła z PIS-u

Autor Joanna Jamróz-Haładyj
"Nasz klub wymaga pełnego zaangażowania". Radna z Nowego Sącza odeszła z PIS-u

Barbara Jurowicz, radna z Nowego Sącza, opuściła klub Prawa i Sprawiedliwości. O decyzji poinformowano za pośrednictwem Facebooka.

Barbara Jurowicz zrezygnowała z członkostwa w klubie Prawa i Sprawiedliwości. O decyzji poinformowano za pośrednictwem facebookowego profilu klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości.

– Nasz klub do końca bieżącej kadencji, a u progu kolejnej kampanii wyborczej przed najbliższymi wyborami samorządowymi wymaga od swoich członków pełnego zaangażowania i gotowości do wytężonej pracy na rzecz realizacji celów programowych i ochrony słusznego interesu mieszkańców Nowego Sącza. W związku z tym przyjmujemy do wiadomości decyzję koleżanki radnej Barbary Jurowicz.

Radna wyjaśnia, że jej decyzja ma związek z tym, że nie chce startować w kolejnych wyborach samorządowych.

– Każdy musi pracować na rzecz swojego ugrupowania, ale ja nie zamierzam się jakoś mocno angażować w kampanię wyborczą, stąd moja decyzja o odejściu z klubu

– skomentowała sprawę swojego odejścia z Pis-u dla RDN.

Nie wiadomo, dlaczego Jurowicz nie będzie angażować się w nadchodzącą kampanię wyborczą.

Inf.: FB, RDN
Fot.: portal samorządowy, Wikipedia (Autorstwa Autor nie został podany w rozpoznawalny automatycznie sposób. Założono, że to Julo (w oparciu o szablon praw autorskich). - Źródło nie zostało podane w rozpoznawalny automatycznie sposób. Założono, że to praca własna (w oparciu o szablon praw autorskich)., Domena publiczna, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=384430)

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje

Rozrywka