Na zaproszenie Artura Kozioł burmistrz Wieliczki, kandydata na Posła w okręgu 13 Kraków, samorządowcy, ludzie świata kultury i nauki, sportowcy, artyści, prezydenci, burmistrzowie, wójtowie - apelują o udział w wyborach parlamentarnych.
- Te wybory zadecydują o przyszłości, w jakim pójdzie nasz kraj. Chcemy budować Polskę otwartą, nowoczesną, samorządną, z coraz wyższym poziomem życia - przypomina burmistrz Wieliczki. Do wzięcia udziału w głosowaniu zachęca zwłaszcza kobiety Renata Przemyk - artystka od wielu lat mieszkająca w Wieliczce oraz gościnnie - Aleksandra Dulkiewicz - prezydent Gdańska.
O tym, dlaczego nasz udział w wyborach jest tak ważny przypomina Jerzy Friediger, wieloletni dyrektor Szpitala Specjalistycznego im. S. Żeromskiego.
Zachęca do pójścia na wybory również znany kolarz i organizator wyścigów kolarskich Tomasz Marczyński.
W spocie promującym Artura Kozioła jako kandydata na Posła, wystąpili też samorządowcy z Ruchu Samorządowego Tak! Dla Polski i Wieliczki, którzy rozegrali sparing piłkarski w Wieliczce.
- Za nami ponad 30 lat życia w demokratycznej Polsce, przed nami najważniejsze wybory, które będą miały bezpośredni wpływ na nasza codzienność i najbliższe otocznie. Każdy głos ma znaczenie. Udział w wyborach to nasze prawo i obowiązek. Jeśli chcemy mieć wpływ na naszą przyszłość, weźmy swoje sprawy we własne ręce. Nie prześpijmy tych wyborów! 15 zdecydujemy o wspólnej przyszłości - przypomina Artur Kozioł.
Artykuł sponsorowany






!["Nie prześpijmy tych wyborów!" Znane osoby zachęcają do głosowania [WIDEO]](https://cdn.glos24.pl/2023/10/384098785_364932592770225_4685913251837631590_n_w1000.webp)




!["Nie podziękuję za tę wypowiedź." Debata o in vitro [WIDEO - skrót]](https://cdn.glos24.pl/2023/11/Nowy-projekt---2023-11-23T125118.185_w300.webp)



![[MEMY] Za nami pierwsze posiedzenie Sejmu. Internauci nie zostawiają na politykach suchej nitki!](https://cdn.glos24.pl/2023/11/tlo-sejm_w300.webp)



