niedziela, 15 listopada 2020 18:46

Brzesko: Nie żyje kierowca szpitalnej karetki. Przegrał walkę z koronawirusem

Autor Mirosław Haładyj
Brzesko: Nie żyje kierowca szpitalnej karetki. Przegrał walkę z koronawirusem

O śmierci swojego pracownika szpital powiatowy w Brzesku poinformował w piątek 13 listopada za pośrednictwem swojej strony internetowej.

W komunikacie zamieszczonym na stronie brzeskiej placówki napisano, że zgon kierowcy karetki z Zespołu Ratownictwa Medycznego nastąpił 10 listopada:

Z ogromnym żalem i smutkiem żegnamy naszego długoletniego pracownika, Wiesława Słupskiego, kierowcę karetki i Członka Zespołu Ratownictwa Medycznego przy SPZOZ w Brzesku, a dla współpracowników życzliwego Kolegę i Przyjaciela. Był człowiekiem wielkiego serca, oddanym pracy, zawsze gotowym nieść pomoc innym.
Niestety, personel oddziału covidowego naszego szpitala przegrał walkę o Jego życie – odszedł na wieczny dyżur w dniu 10.11.2020 roku.

Szpital poinformował także, że nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w kościele na cmentarzu w Szczepanowie w dniu 16 listopada o godzinie 14:00. Poprzedzi je różaniec w intencji zmarłego, który rozpocznie się o godz.  13:30.

Pogrążonym w żałobie Najbliższym, Rodzinie oraz Przyjaciołom Dyrekcja i Współpracownicy SP ZOZ w Brzesku składają kondolencje oraz wyrazy głębokiego współczucia.

Czytaj także:

Brzeski szpital prawie pełny. Gdzie teraz są hejterzy?
W Brzesku w ciągu ostatnich tygodnia (dane na dzień 6 listopada) przybyło 328 zakażonych. Mimo rekordu, który padł 4 listopada (107 nowych przypadków) powiat i tak nieźle radzi sobie w porównaniu do innych regionów Małopolski. Nie mniej w obliczu ilości zarażeń, które w skali kraju sięgają 30 tysię…
koronawirus najnowsze informacje

Fot. i inf.: SP ZOZ Brzesko

Brzesko

Brzesko - najnowsze informacje