czwartek, 28 maja 2020 12:17

Niebawem zostanie wybrany Najsympatyczniejszy Pies Gminy Brzesko. Zgłoś swojego pupila

Autor Mirosław Haładyj
Niebawem zostanie wybrany Najsympatyczniejszy Pies Gminy Brzesko. Zgłoś swojego pupila

Zarząd Osiedla "Stare Miasto" ogłosił XIII Konkurs na Najsympatyczniejszego Psa Gminy Brzesko. W tym roku ze względu na sytuację epidemiczną rozgrywki odbędą się w Internecie.

Konkurs na najsympatyczniejszego psa odbywa się od kilkunastu lat, ma on charakter lokalny i jest kierowany do mieszkańców Gminy Brzesko. W tym roku, ze względu na zagrożenie koronawirusem, po raz pierwszy rozegra sięon  wirtualnie. Aby wziąć udział w konkursie, należy na facebookowym profilu Najsympatyczniejszy Pies Gminy Brzesko pod postem konkursowym dodać zdjęcie swojego psa wraz z krótkim opisem: imię pieska, rasa, wiek ( szczegóły w regulaminie - shorturl.at/pyDLU ).

Spośród wszystkich prac konkursowych Jury wybierze Najsympatyczniejszego Psa Gminy Brzesko 2020 rasy większej i mniejszej oraz 8 finalistów. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody i puchary.
Konkurs trwa do 12 czerwca. Wyniki zostaną ogłoszone 14 czerwca o godz. 12:00 na stronie "Najsympatyczniejszy Pies Gminy Brzesko" oraz pod postem konkursowym.

ZARZĄD OSIEDLA "STARE MIASTO" OGŁASZA XIII KONKURS NA NAJSYMPATYCZNIEJSZGEO PSA GMINY BRZESKO 2020!👍🙂 Aby wziąć udział w...

Gepostet von Najsympatyczniejszy Pies Gminy Brzesko am Montag, 18. Mai 2020

Inf. i foto: Facebook/Najsympatyczniejszy Pies Gminy Brzesko

Brzesko

Brzesko - najnowsze informacje