Zarząd Osiedla "Stare Miasto" ogłosił XIII Konkurs na Najsympatyczniejszego Psa Gminy Brzesko. W tym roku ze względu na sytuację epidemiczną rozgrywki odbędą się w Internecie.
Konkurs na najsympatyczniejszego psa odbywa się od kilkunastu lat, ma on charakter lokalny i jest kierowany do mieszkańców Gminy Brzesko. W tym roku, ze względu na zagrożenie koronawirusem, po raz pierwszy rozegra sięon wirtualnie. Aby wziąć udział w konkursie, należy na facebookowym profilu Najsympatyczniejszy Pies Gminy Brzesko pod postem konkursowym dodać zdjęcie swojego psa wraz z krótkim opisem: imię pieska, rasa, wiek ( szczegóły w regulaminie - shorturl.at/pyDLU ).

Spośród wszystkich prac konkursowych Jury wybierze Najsympatyczniejszego Psa Gminy Brzesko 2020 rasy większej i mniejszej oraz 8 finalistów. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody i puchary.
Konkurs trwa do 12 czerwca. Wyniki zostaną ogłoszone 14 czerwca o godz. 12:00 na stronie "Najsympatyczniejszy Pies Gminy Brzesko" oraz pod postem konkursowym.
Inf. i foto: Facebook/Najsympatyczniejszy Pies Gminy Brzesko








![[3.04.2026] Witamy powrót słońca. Gdzie będzie go najwięcej, a gdzie jeszcze popada?](https://cdn.glos24.pl/2026/04/rolpet-crocuses-2256068_1280_w300.webp)






![Pierwsza taka inwestycja w Polsce. To będzie nowy rozdział w historii Brzeska [ZDJĘCIA]](https://cdn.glos24.pl/2026/03/Pierwsza-taka-inwestycja-w-Polsce.-To-b-dzie-nowy-rozdzia--w-historii-Brzeska--ZDJ-CIA--1_w300.webp)



