wtorek, 25 lipca 2017 16:11

Nowe miejsca pracy w regionie

Autor Redaktor Techniczny
Nowe miejsca pracy w regionie

Podkarpacki Park Logistyczny Omegi Pilzno w Mokrzcu już niebawem zwiększy swoją powierzchnię magazynową. Dodatkowe 30 000 m2 to nowe miejsca pracy dla mieszkańców regionu, które stanowią szansę dla osób z różnymi kwalifikacjami zawodowymi. Obecnie PPL zatrudnia niemal 160. pracowników.

Po sfinalizowaniu inwestycji łączna powierzchnia Podkarpackiego Parku Logistycznego w Mokrzcu sięgać biedzie 47 000 m2 nowoczesnej przestrzeni magazynowej. Zakończenie budowy zaplanowano na koniec sierpnia br.
W swoich szeroko zakrojonych planach inwestycyjnych Omega Pilzno kładzie nacisk na tworzenie nowych miejsc pracy w regionie województwa podkarpackiego oraz kreowanie warunków sprzyjających rozwojowi gospodarczemu Podkarpacia. W planach firmy jest dalsza rozbudowa przestrzeni magazynowej w Mokrzcu, która docelowo ma osiągnąć aż 70 000 m2. Wtedy będzie to jeden z największych tego typu obiektów w województwie.

- Zakończenie kolejnej inwestycji w ramach rozbudowy Podkarpackiego Parku Logistycznego to dobra wiadomość dla regionu. Omega bardzo aktywnie rozwija się, kierując się przy tym tak istotnym w obecnych czasach patriotyzmem gospodarczym, inwestując na terenie naszego województwa. Kreuje regionalną gospodarkę, daje nowe miejsca pracy i udowadnia, że Podkarpacie również stawia na innowacje i rozwój – uważa Paweł Zając, prezes Centrum Promocji Biznesu w Rzeszowie.

Podkarpacki Park Logistyczny w Mokrzcu to nie jedyny magazyn Omegi Pilzno na Podkarpaciu. Firma dysponuje powierzchnią magazynową również w Jasionce oraz Podgrodziu. Obiekt w Mokrzcu spełnia wymogi klasy A, które zapewniają najwyższą jakość świadczonych usług. Maksymalna wysokość składowania sięga 12m, a magazyn oferuje usługi optymalizujące pracę: VAS, Co-packing, Cross-docking.

Foto: Archiwum Omega Pilzno

Dębica - najnowsze informacje

Rozrywka