czwartek, 8 października 2020 13:00

Nowe telefony od realme zadebiutowały w Polsce

Autor Głos 24
Nowe telefony od realme zadebiutowały w Polsce

Seria siódma produktów realme, pojawiła się w Polsce 7 października. Producent zapewnia, że to prawdziwy skok w przyszłość. Czym zatem zaskoczą nas nowe smartfony?

Wyróżnikami realme 7 jest technologia SuperDart Charge, z ultradługim działaniem baterii, parametry zoptymalizowane dla gamerów, świetny aparat czy ekran AMOLED w realme 7 pro. To i jeszcze więcej w realme 7 i realme 7 pro.

realme 7 Pro - rewolucja ładowania

realme 7 Pro prezentuje rewolucyjne ładowanie 65W SuperDart i akumulator 4500mAh, który można naładować do 100% w ciągu zaledwie 34 minut. realme 7 pro został wyposażony w czteroobiektywową kamerę Sony 64MP, z trybem Starry (Tryb Gwiezdny), zestawem dedykowanych filtrów oraz 32MP kamerę przednią. Za wydajność sprzętu odpowiada procesor Snapdragon 720G, a 6,4 calowy ekran AMOLED dostarczy użytkownikom wrażeń wizualnych, zarezerwowanych dotychczas dla flagowców. Jak zapewnia producent, realme 7 pro to idealne urządzenie dla zapalonych fotografów, którzy chcą uchwycić otaczający ich świat w oszałamiającym, ostrym obrazie.

realme 7 - Epicka Moc. Epickie Ładowanie.

realme 7 oferuje epicką moc i ładowanie z systemem Dart Charge 30W i akumulatorem o pojemności 5000 mAh.  Jak twierdzi producent smartfonów, telefon wytrzyma ponad miesiąc w trybie czuwania.

Smartfon został wyposażony w pierwszy na świecie procesor gamingowy MediaTek Helio G95, co czyni go najpotężniejszym telefonem do gier ze średniej półki cenowej. realme 7 oferuje ekran o odświeżaniu 90Hz, 48MP poczwórną kamerę tylną oraz 16MP przedni aparat. realme 7 to idealne urządzenie dla graczy, fanów fotografii mobilnej i wszystkich, którzy nie lubią kompromisów.

„Seria realme 7 uosabia ducha realme. Celuje wyżej, przesuwa granice i motywuje nas. Seria realme 7 to wydajność, design i jakość - dokładnie to, czego oczekuje od nas 45 milionów naszych użytkowników na świecie. Jako najszybciej rozwijająca się firma produkująca smartfony na świecie, jesteśmy podekscytowani możliwością wprowadzenia serii realme 7 do Europy” - mówi Madhav Sheth, wiceprezes realme, dyrektor generalny realme Europa i Indie.

Technologia - najnowsze informacje