środa, 18 sierpnia 2021 12:47

Nowoczesne i modne meble do salonu

Autor Artykuł sponsorowany
Nowoczesne i modne meble do salonu

Nowoczesne meble do salonu to nie tylko wysoka funkcjonalność, ale przede wszystkim subtelne i naturalne wykończenie frontów obok, którego trudno przejść obojętnie. Zwolennicy wyszukanego wzornictwa oraz precyzyjnego wykonania, także w przypadku detali mogą dzięki nim wnieść do swojego wnętrza odrobinę kunsztu artystycznego i szczyptę perfekcji. W ten doskonały i skierowany na perfekcję trend wyśmienicie wkomponowują się Szynaka Meble. Dlaczego warto wziąć pod uwagę meble tej wielopokoleniowej firmy, aranżując swój salon?

Salon to bez dwóch zdań jedno z najważniejszych pomieszczeń w niemal każdym domu. Przestronny, podzielony na strefy i wypełniony pięknymi meblami, dopracowany bywa do perfekcji, a wszystko po to, by wypoczynek upływał pod znakiem błogiego relaksu. Marka Szynaka Meble wie doskonale, jak sprostać współczesnym wymaganiom stawianym meblom o nowoczesnym zacięciu. A dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu tworzy wnętrza, w których chce się przebywać, i które chce się oglądać.

Szynaka Meble, czyli marka, której jakość produktów nie zawodzi

Początki Szynaka Meble to niewielki zakład produkcyjny w Lubawie, założony przez Jana Szynakę, który z czasem przybrał formę aż sześciu zakładów produkcyjnych z lokalizacją w: Lubawie, Iławie, Nowym Mieście Lubawskim i Wolsztynie, a także Centrum Logistyczne i Pałac Mortęgi Hotel & SPA.

Wszystkie produkty marki powstają wyłącznie z materiałów wysokiej jakości, jakim jest lite drewno, bądź fornir. Jakość to jednak nie jedyna cecha wszystkich mebli, bo na uwagę zasługuje tutaj również zaangażowanie, pasja i precyzja, które uczestniczą w tworzeniu każdego z projektów.

Na cały katalog marki składa się w sumie 50 różnorodnych kolekcji, a wraz z nimi przeróżne wariacje aranżacyjne, z których można czerpać mnóstwo codziennych i stylowych inspiracji.

Co wyróżnia Szynaka Meble od innych?

Jak sami specjaliści marki twierdzą: Naszą misją jest tworzenie projektów angażujących i łączących innowacyjność z pięknem. Świat i otoczenie jest przepełnione produktami, które urzekają i często mogą być must have w naszym salonie. Naprawdę nie trzeba szukać daleko, by odnaleźć wizję, która dopasuje się nie tylko do naszych wymagań stylistycznych, ale przede wszystkich praktycznych potrzeb.

A Ty? Zastanawiasz się, jak urządzić swój salon, by prezentował się wyjątkowo? Zwróć uwagę na Szynaka Meble i ciesz się swoim autorskim projektem salonu: umebluje.pl/meble/szynaka-meble/1106

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje