piątek, 8 marca 2024 07:51

O krok od tragedii! Nagranie rozpala internautów do czerwoności. „To jedno z najniebezpieczniejszych miejsc na Zakopiance”

Autor Mirosław Haładyj
O krok od tragedii! Nagranie rozpala internautów do czerwoności. „To jedno z najniebezpieczniejszych miejsc na Zakopiance”

Do sieci trafiło nagranie, które zostało zarejestrowane w czwartek (7 marca) ok. 22:00 w Jaworniku. Widać na nim, jak jeden z kierowców wymusza pierwszeństwo, niemalże doprowadzając do tragedii.

W czwartek (7 marca) ok. 22:00 na Zakopiance w miejscowości Jawornik doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Jeden z kierowców, włączając się do ruchu, wymusił pierwszeństwo na innym, poruszającym się główną drogą użytkowniku. Kierowca, by uniknął zderzenia, musiał zjechać na przeciwległy pas. Na szczęście tym razem udało się u uniknąć czołowego zderzenia.

Zamieszczone w sieci nagranie rozpala internautów do czerwoności. Pod udostępnionym filmem pojawiają się komentarze, w których użytkownicy mediów społecznościowych nie tylko oceniają niebezpieczną jazdę włączającego się do ruchu kierowcy, ale też zwracają uwagę na to, że do sytuacji doszło w jednym "z najniebezpieczniejszych miejsc na Zakopiance”.

– Powinni zlikwidować wszystkie lewoskręty na Zakopiance

– pisze internauta.

– Brak wyobraźni, to nie jest autostrada

– dodaje inny użytkownik mediów społecznościowych.

O mały włos od tragedii... Wymuszenie w Jaworniku. Film z dzisiaj, sprzed godz.22 #wymuszenie #zakopianka #wypadek

Opublikowany przez Wypadki drogowe Zakopianka - okolice - ku przestrodze Czwartek, 7 marca 2024

Inf. i foto: FB


Myślenice - najnowsze informacje

Rozrywka