piątek, 28 stycznia 2022 09:42

Obozy językowe - tylko z firmą ATAS

Autor Artykuł sponsorowany
Obozy językowe - tylko z firmą ATAS

Istniejąca w branży od ponad trzydziestu lat firma ATAS to czołowy organizator turystyki młodzieżowej i językowej w Polsce. W swojej ofercie posiada zarówno obozy krajowe, zagraniczne, jak i językowe, jest przedstawicielem renomowanych szkół językowych za granicą. Ściśle współpracuje z pedagogami z całej Polski, którzy rekomendują obozy ATAS i są zdania, że stanowią one idealne uzupełnienie tradycyjnego programu nauczania. ATAS to też lider turystyki młodzieżowej i językowej w Polsce, który w 2019 roku uzyskał tytuł Touroperatora Roku w kategorii Turystyka Młodzieżowa..

Obozy ATAS sprawdzonym sposobem na udane wakacje

Lato to czas odpoczynku i zabawy. Na obozach i koloniach w Polsce przygotowanych przez ATAS można nie tylko nabrać nieco wytchnienia, ale również odnaleźć swój ukryty talent. Wyjazd w góry czy nad morze – gdziekolwiek dusza zapragnie! Na miejscu czekać na Was będzie wykwalifikowana kadra i dziesiątki niezwykłych atrakcji.

ATAS oferuje zarówno wyjazdy tematyczne, gdzie można rozwinąć swoją wyobraźnię, obozy rekreacyjne, podczas których nabierzesz sił witalnych, jak i wyjazdy językowe, które są połączeniem przyjemnego z pożytecznym, czyli nauki z zabawą. O szczegółach przeczytajcie na ich stronie https://www.atas.pl/.Zagraniczne wyjazdy młodzieżowe firmy ATAS to nie tylko odpoczynek po wyczerpującym roku szkolnym, ale także możliwość zwiedzenia świata, poznania historii i kultury innych krajów. Stałymi elementami każdego obozu są konkursy, gry miejskie oraz zadania indywidualne. W ofercie znajdują się wyjazdy m.in. do Hiszpanii, Włoch, Grecji czy Anglii.

ATAS oferuje także obozy językowe, podczas których zdobędziesz wiedzę teoretyczną, jak i nabędziesz umiejętności praktycznych. Jest to możliwe dzięki autorskiej metodzie ćwiczeń, nazywanej Niestandardową Nauką Języka Angielskiego. Największym zainteresowaniem cieszą się obozy tematyczno-językowe, takie jak np. Anglia śladami Harrego Pottera.

ATAS organizuje również obozy zimowe. W ofercie znajdziemy m.in. obóz językowy Zimowy Londyn, dzięki któremu będziecie mieli szansę zobaczyć Anglię w nieco innej odsłonie. Obozy organizowane przez ATAS to coś więcej niż przeciętny wyjazd młodzieżowy  – to połączenie nauki z zabawą, które dodatkowo pozwoli Ci zwiedzić kawałek świata.

ATAS to nie tylko obozy, ale również…

… zagraniczne kursy językowe. Wieloletnie doświadczenie firmy i opinie uczestników sprawiły, że ATAS postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i włączył do oferty kursy językowe COMFORT. ATAS oferuje kursy wakacyjne, standardowe, intensywne, superintensywne, indywidualne, egzaminacyjne, specjalistyczne czy grupowe m.in. w Anglii, Hiszpanii i na Malcie. Kursy językowe ATAS cieszą się dobrą opinią, a wszystko to za sprawą atrakcyjnej ceny, wysokiego poziomu nauczania, wykwalifikowanej kadry, i interesującego programu. Najważniejsze jest to, aby podopieczni wrócili z uśmiechem na twarzy i pełni fantastycznych wrażeń z pobytu na zagranicznym wyjeździe językowym.

Edukacja

Edukacja - najnowsze informacje

Rozrywka