sobota, 9 marca 2024 07:00

Ogrody Tematyczne w Muszynie mają nowych lokatorów. Są mali i puchaci [FOTO]

Autor Patryk Trzaska
Ogrody Tematyczne w Muszynie mają nowych lokatorów. Są mali i puchaci [FOTO]

Są małe, puchate i już czekają na odwiedzających. W muszyńskich Ogrodach Tematycznych zawitali nowi lokatorzy. Króliczki miniaturowe kozy nigeryjskie już adaptują się z nowym domem.

Pomimo tego, że w Muszynie są od niedawna, pochodzące z Afryki Zachodniej, kózki już  zachwycają nie tylko swoim urokiem, ale także łagodnym i towarzyskim charakterem. Odwiedzający przyznają, że wielobarwne umaszczenie zwierząt dodaje im tylko uroku.

Nie są to jedyni nowi lokatorzy muszyńskich ogrodów w ostatnim czasie. Zwierzęca rodzina regularnie się powiększa. Niedawno informowaliśmy o małej alpace, która przyszła na świat otoczeniu pięknej natury i  troskliwej opieki doświadczonych hodowców.

Czytaj:

W Muszyńskich Ogrodach przyszła na świat mała alpaka. Dostała wyjątkowe imię
Wielka Radość w Muszyńskich Ogrodach! Alpakowa rodzina powiększyła się o nowego członka. Urocza mała alpaka, przyszła na świat w otoczeniu pięknej natury.

Przypomnijmy, Muszyna słynie z pięknych ogrodów. Jest tu ogród biblijny i sensoryczny oraz ogrody tematyczne. Ich oferta jest ciągle wzbogacana. W położonych na Zapopradziu (os. w Muszynie) ogrodach jest zakątek magiczny, bajkowy czy miłości. Największą popularnością wśród najmłodszych cieszą się żywe ogrody, które ciągle wzbogacają się o nowych mieszkańców. Jest tam kilka gatunków kaczek, łabędzie, bażanty, pawie i papugi, a nawet kukabury chichotliwe i daniele.

Foto: Urząd Miasta  i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje

Rozrywka