piątek, 10 lipca 2020 06:57

Osteomedyk Olsztyn – pasja, profesjonalizm, perfekcjonizm

Autor Głos 24
Osteomedyk Olsztyn – pasja, profesjonalizm, perfekcjonizm

Jesteśmy prężnie rozwijającym się zespołem wybitnych specjalistów, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Posiadamy szeroki zakres wiedzy ogólnej jak i specjalistycznej, dzięki czemu nasza terapia jest niezwykle skuteczna oraz prawidłowo prowadzona. Pomogliśmy już wielu osobom zmagającym się z różnego rodzaju dolegliwościami. Zawsze podchodzimy indywidualnie do każdego pacjenta i traktujemy go, jako odrębną jednostkę. Jesteśmy otwarci, życzliwi i bardzo pomocni. Chętnie udzielamy wszelkich rad i wskazówek zdrowotnych oraz promujemy zdrowy tryb życia. Pragniemy, aby każdy nasz pacjent czuł się swobodnie, wyjątkowo oraz komfortowo. Dbamy o różnorakie standardy bezpieczeństwa i postępujemy zawsze zgodnie z wiedzą medyczną. Cieszymy się ogromnym zaufaniem oraz popularnością.

Co nas wyróżnia?

Nasza praca polega na szczegółowej oraz dogłębnej diagnozie oraz leczeniu manualnym, – czyli rękami. Wyróżniamy się szeroką i wysoce wyspecjalizowaną wiedzą medyczną oraz fizjoterapeutyczną. Ciało ludzkie nie jest nam obce i dokładnie znamy każdą jego cząsteczkę. Do pacjentów podchodzimy w sposób indywidualny i każdy przypadek traktujemy oddzielnie. Nigdy nie stawiamy pochopnej diagnozy i staramy się dokładnie odnaleźć źródło dolegliwości. Nasze gabinety wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt, a my sami posiadamy szereg niezbędnych kwalifikacji oraz kompetencji. Jesteśmy rzetelni oraz godni zaufania. Ponad wszystko cenimy sobie dobro naszych pacjentów i zależy nam na ich dobrym samopoczuciu. Oferujemy szerokie spektrum kompleksowych, alternatywnych metod, które w skuteczny sposób pozwolą na poprawę, jakości życia i zażegnają niechciane i przykre dolegliwości bólowe.

Co to jest osteopatia i czym zajmuje się osteopata – Osteomedyk Olsztyn

Osteopatia jest działem medycyny, która wyróżnia się alternatywną techniką działania i zwalczania różnego rodzaju schorzeń. Polega na manualnym diagnozowaniu oraz leczeniu uporczywych dolegliwości bólowych. Zaliczana jest do metod medycyny niekonwencjonalnej i swoje miejsce odnajduje wśród licznych technik fizjoterapii. Celem osteopatii jest oddziaływanie na system nerwowo – mięśniowo - szkieletowy, co bezpośrednio wpływa na funkcjonowanie organizmu oraz ludzką psychikę. Jej głównym założeniem jest twierdzenie, iż ciało i dusza człowieka tworzą nierozerwalną całość i prawidłowo mogą działać tylko wówczas prawidłowej równowagi między nimi. Do przebiegu terapii nie stosuje się żadnych chemicznych medykamentów, a sama technika traktowana jest, jako część fizjoterapii i medycyny niekonwencjonalnej. Tezy i procesy lecznicze oraz stosowane techniki i metody mają oparcie naukowe, a także są całkowicie bezpieczne i niezwykle skuteczne.

Osteopata natomiast to specjalista charakteryzujący się ogromną wiedzą z zakresu medycyny niekonwencjonalnej, fizjoterapii oraz medycyny ogólnej. Zajmuje się manualnym leczeniem różnorakich schorzeń u osób praktycznie w każdym wieku, w tym dzieci i kobiet w ciąży.

Odpowiednia wiedza oraz doświadczenie specjalistów w Osteomedyk w Olsztynie sprawiają, że jest to miejsce warte polecenia oraz odwiedzenia.

Jaki jest nas cel?

Naszym celem jest prawidłowe rozpoznanie i wdrożenie skutecznej terapii, dążącej do całkowitego wyleczenia lub maksymalnej minimalizacji dolegliwości. Dla nas pacjent zawsze jest na pierwszym miejscu i dokonujemy wszelkich starań, aby był zadowolony i usatysfakcjonowany z naszych metod. Działamy sprawnie i szybko, nigdy się nie mylimy i zawsze postępujemy zgodnie z zaleceniami i zdobytą przez nas wiedzą. Dbamy o wysokie standardy i komfort pacjentów podczas wizyt w naszym gabinecie. Pragniemy także obdarzyć naszych podopiecznych wiedzą, promującą zdrowy styl życia, dzięki czemu będą mogli cieszyć się zdrowiem przez długi czas. Dążymy do wdrażania odpowiednich nawyków i kształtowania prawidłowej postawy życiowej, aby móc w pełni wykorzystywać swój potencjał oraz witalność. Nasze metody oparte są na wieloletnim doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy. Wiemy, do czego dążymy i co chcemy osiągnąć. Pragniemy zmienić Państwa życie na lepsze!

O nas

Osteomedyk Olsztyn to gabinet osteopatii i rehabilitacji ocierający się o medycynę niekonwencjonalną i jej alternatywne sposoby leczenia. Tworzą go ludzie z pasją i ogromną wiedzą, dla których osteopatia stanowi sposób na życie.

Nasze gabinety wyróżniają się indywidualnym podejściem do pacjenta, wysokim profesjonalizmem oraz niebywałą i rzadko spotykaną perfekcją. Dbamy o każdy szczegół i staramy się, aby każda wizyta była wykorzystana maksymalnie, a pacjent zadowolony w 100%.  Dokładamy wszelkich starań, aby diagnoza była niezaprzeczalnie trafna, a powrót do zdrowia i pełnej sprawności trwał jak najkrócej. Nasze metody sprawiają, że problemy zdrowotne znikają, a dolegliwości bólowe stają się jedynie przykrym wspomnieniem. My LECZYMY, a nie zwalczamy dolegliwości. Dzięki nam odzyskasz witalność, sprawność i zdrowie, na które zasługujesz.

Nasz zespół tworzą ludzie, którzy wyróżniają się dużą empatią i zrozumieniem oraz niebywałą wiedzą i kwalifikacjami. Nieustannie się rozwijamy i dążymy do perfekcji, zmieniamy i chcemy się zmieniać dla Was. Swoją pracę traktujemy, jako sposób na życie i uwielbiamy to, co robimy. Oferujemy jedynie bezpieczne, sprawdzone i skuteczne metody oraz techniki terapeutyczne. Gwarantujemy najwyższej, jakości opiekę medyczną oraz psychologiczną. Wierzymy, że równowaga między ciałem i duszą prowadzi do zdrowia i długiego, spokojnego życia.

Ze swojej strony oferujemy szereg kompleksowych metod i technik terapeutycznych pomagających zwalczyć przykre dolegliwości i zmienić życie na lepsze. Nasza terapie jest zawsze dostosowana indywidualnie pod predyspozycje każdego pacjenta, uwzględniając jego preferencje i potrzeby. Dbamy również o odpowiednią edukację zdrowotną, w celu utrzymania idealnego stanu ciała i umysłu, aby uniknąć w przyszłości nawrotów choroby lub pojawieniu się nowych dolegliwości. Jesteśmy chętni i gotowi do współpracy, zawsze wysłuchamy i najlepiej jak potrafimy doradzimy. Jeżeli szukasz sprawdzonego, godnego polecenia osteopaty – to dobrze trafiłeś – Osteomedyk w Olsztynie jest miejscem, którego szukasz!

Dlaczego warto zgłosić się do nas?

Osteopata to człowiek, który pomoże Tobie w sytuacjach często uznawanych za beznadziejne. Kiedy lekarze mówią nie da się, my mówimy odwrotnie. Nasze metody opierają się na sprawdzonych technikach stosowanych przez wiele lat. Nasze bogate doświadczenie i sukcesy mówią same za siebie. Cieszymy się dobrymi opiniami i mamy na swoim koncie setki zadowolonych pacjentów. Jesteśmy staranni, dokładni, systematyczni i niezwykle precyzyjni.

Nasza procedura lecznicza rozpoczyna się od dokładnego poznania pacjenta poprzez specjalistyczny wywiad lekarski, który jasno określa stan zdrowia danej osoby. Następnym krokiem jest profesjonalne badanie w celu prawidłowego rozpoznania urazu i przyczyn dolegliwości. Po czym następuje diagnoza fizjoterapeutyczna, dzięki której możemy dobrać odpowiednie środki i metody lecznicze oraz wdrożyć prawidłową terapię.

Kiedy warto udać się do osteopaty?

Gabinet osteopaty to doskonała alternatywa dla osób, które zmagają się z ciężkimi bólami i urazami, a lekarze nie potrafią im pomóc i wdrożyć odpowiedniego leczenia. My podchodzimy do ciała człowieka holistycznie i wierzymy, że odpowiednia równowaga daje zdrowie i witalność oraz możliwość długiego życia. Terapia manualna doskonale sprawdza się w przypadku wad postawy, problemów z układem oddechowym, pokarmowym oraz krążenia, stanów lękowych, depresji, migreny, bólów i zawrotów głowy, dyskopatii i innych mniej lub bardziej zaawansowanych dolegliwości.

Nasze gabinety charakteryzują się specjalistycznym podejściem i bogatą wiedzą terapeutyczną. Zawsze do każdego klienta podchodzimy jednostkowo i dbamy o jego dobre samopoczucie podczas każdej wizyty. Metody, które stosujemy są skuteczne oraz sprawdzone i podparte wieloletnim doświadczeniem. Osteopatia w naszym wykonaniu to holistyczna terapia, która traktuje człowieka, jako jedność psychofizyczną.  Dzięki nam nie tylko pozbędziesz się przykrych dolegliwości, ale przede wszystkim nauczysz się patrzeć na świat z innej, lepszej perspektywy, która wskaże Tobie odpowiednią drogę i cel.

Nasza oferta – szeroki wybór, inna alternatywa

Osteopatią zajmujemy się od wielu lat i cieszymy się ogromnym zaufaniem oraz dobrymi opiniami wśród naszych pacjentów. Specjalizujemy się w osteopatii ginekologicznej, pediatrycznej, czaszkowo – krzyżowej, sportowej, kostno – mięśniowej i narządów wewnętrznych. Dla nas fizjoterapia i medycyna alternatywna to pasja i sposób na życie, dlatego też jesteśmy wybitnymi specjalistami, którzy doskonale znają się na swojej pracy.

W profesjonalny sposób pomagamy zredukować bóle różnego pochodzenia, o różnym nasileniu. Odpowiednio dobieramy zabiegi i czas trwania terapii. Efektywność naszych metod wynika z dogłębnego rozpoznania i poznania pacjenta, jako całość, a nie tylko jego zaburzenia. Zajmujemy się przede wszystkim LECZENIEM faktycznie istniejącego problemu, a nie zwalczaniem jego objawów. Dzięki temu nasze terapie są tak skuteczne i przynoszą długotrwałe oraz satysfakcjonujące efekty.

Osteomedyk w Olsztynie, to miejsce, które wzbudza niekwestionowaną sympatię i zaufanie. Wyróżnia się specjalistycznym, ciepłym i niezwykle empatycznym podejściem do każdego pacjenta i jego problemu. Jesteśmy wybitnymi specjalistami, nieustannie rozwijającymi się i poszerzającymi swoje kompetencje. Działamy jedynie na sprawdzonych metodach, a nasze gabinety są nowoczesne i całkowicie przystosowane do różnego rodzaju zabiegów fizjoterapeutycznych. Stosujemy jedynie najnowocześniejsze sposoby diagnozowania oraz leczenia manualnego i zapobiegamy nawrotom różnych dolegliwości. Dokładamy wszelkich starań, aby pacjenci w naszych gabinetach czuli się komfortowo, bezpiecznie i swobodnie. Działamy zgodnie z wszelkimi zasadami i normami, kierując się własnym doświadczeniem i bogatą wiedzą specjalistyczną. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych i wierzymy, że możemy Tobie pomóc. Osteomedyk w Olsztynie, to miejsce, którego szukasz i które warto odwiedzić!

Zdrowie i Uroda

Zdrowie i Uroda - najnowsze informacje