poniedziałek, 16 marca 2020 11:30

Oświęcim. Kontakt ze Starostwem mocno ograniczony! Wizyty osobiste tylko w szczególnych przypadkach

Autor Katarzyna Domagała
Oświęcim. Kontakt ze Starostwem mocno ograniczony! Wizyty osobiste tylko w szczególnych przypadkach

W związku z obowiązującym stanem zagrożenia epidemicznego na terenie całego kraju Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu informuje, że od 16 marca będzie działać w szczególnym trybie.

Szanowni Państwo, w związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Starosta Oświęcimski podjął działania zmierzające  do ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2. W trosce o bezpieczeństwo Państwa i Państwa rodzin, kierując się dobrem zarówno klientów jak i urzędników, podjąłem decyzję o zaprzestaniu z dniem 16 marca 2020 r. bezpośredniej obsługi klientów przez pracowników Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu – informuje Starosta Oświęcimski Marcin Niedziela.

Kontakt z Starostwem Powiatowym w Oświęcimiu będzie odbywał się z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej, telefonicznej, a także korespondencji tradycyjnej.

Do dyspozycji mieszkańców pozostają adresy i numery ogólne do Urzędu:

Kontakt osobisty z pracownikami poszczególnych wydziałów Urzędu będzie możliwy:

  • w szczególnie uzasadnionych przypadkach,
  • wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym.

W przypadku konieczności wizyty w siedzibie Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu wejście do Urzędu dla interesantów otwarte jest od strony ul. Wyspiańskiego 10.

Zasady obsługi klientów przez wydziały Urzędu będą publikowane w zakładkach wydziałowych „jak załatwić sprawę w starostwie”.

Proszę Państwa o uszanowanie wprowadzonych zasad i ograniczenie  do niezbędnego minimum osobistych wizyt w Urzędzie. Dziękuję za wyrozumiałość. O wszelkich zmianach będziecie Państwo informowani za pośrednictwem strony internetowej www.powiat.oswiecim.pl. - czytamy w komunikacie Starosty.
koronawirus najnowsze informacje

Źródło: powiat.oswiecim.pl

Oświęcim - najnowsze informacje