czwartek, 9 czerwca 2022 08:46

Pani Marzena doceniona przez nowosądeckich policjantów

Autor Joanna Jamróz-Haładyj
Pani Marzena doceniona przez nowosądeckich policjantów

Dzisiaj (8 czerwca br.) Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu spotkał się z przedstawicielkami jednego z urzędów pocztowych, dziękując za wzorową postawę i profesjonalne działanie pracującej tam pani Marzenie. To właśnie jej spostrzegawczość i właściwa reakcja na dostrzeżone zagrożenie pokrzyżowały plany oszustom i uchroniły 73-letnią mieszkankę powiatu nowosądeckiego przed utratą oszczędności.

Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu, mł. insp. dr Krzysztof Dymura podziękował pani Marzenie w obecności jej przełożonej za ponadprzeciętną czujność i natychmiastową reakcję, w wyniku której starsza mieszkanka powiatu nowosądeckiego nie straciła swoich oszczędności.

Taka postawa jest godna szczególnej pochwały oraz budzi najwyższy szacunek i uznanie. Mam nadzieję, że będzie Pani wzorem dla innych osób, które w podobnej sytuacji, postąpią tak samo profesjonalnie jak Pani

– mówił.

Wręczając okolicznościowe listy, komendant pogratulował również naczelniczce urzędu pocztowego tak kompetentnej i zaangażowanej pracownicy.

Czytaj również:

Na Sądecczyźnie znowu rozdzwoniły się telefony. Oszuści przechodzą samych siebie, a policja prosi, by przekazywać tę informację dalej!
Wiadomości Nowy Sącz: W ciągu kilku ostatnich dni sądeccy policjanci otrzymali zgłoszenia dotyczące prób oraz wyłudzenia pieniędzy metodami „na wnuczka” i „policjanta”. Fałszywy syn oszukał 84-latkę na 30 tys. złotych, a mężczyzna podający się za mundurowego wyłudził 20 tys. złotych od 44-latki.

Inf. i foto: KMP Nowy Sącz

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje