Pochodząca z Nowego Sącza aktorka Katarzyna Ucherska wystąpi w wielkim show Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".
O udziale w telewizyjnym show Katarzyna Ucherska poinformowała za pośrednictwem Instagrama.
-W te wakacje podróżuję do najdalszych granic swoich możliwości, w niezbadaną dotąd dzicz
-napisała aktorka.
Czy Katarzyna Ucherska będzie kolejnym zwycięzcą związanym z Nowym Sączem? Przypomnijmy, że w 2018 roku program wygrał mieszkający w Sączu Mateusz Ziółko. Piosenkarz przekazał wówczas wygraną na rzecz sądeckiego hospicjum.
Katarzyna Ucherska
Pochodzi z Nowego Sącza. W 2016 r. ukończyła Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Występuje na deskach stołecznego Teatru Ateneum. Można ją również zobaczyć w popularnych serialach telewizyjnych: "Dziewczyny z Lwowa" czy „Tatuśkowie”.
Inf. i foto: IG, Wikipedia








![[30.03.2026] Zima nie odpuszcza. W górach zawieje i zamiecie](https://cdn.glos24.pl/2026/03/nennieinszweidrei-star-magnolia-8616617_1280_w300.webp)










