niedziela, 2 lipca 2023 09:46

Pogięty przód auta niemal zmiażdżył jej nogi. W akcji trzy jednostki straży

Autor Marzena Gitler
Pogięty przód auta niemal zmiażdżył jej nogi. W akcji trzy jednostki straży

Wyjątkowego pecha miała kobieta, która dziś rano straciła panowanie nad autem, zjechała z drogi i rozbiła auto na drzewie.

Do wypadku doszło w niedzielę (2 lipca) na drodze wojewódzkiej nr 977 w Zabłędzy pod Tarnowem (gm. Tuchów). Kierująca fiatem Seicento zjechał z drogi i stoczyła się w dół do lasu. Jazdę zakończyła na drzewie. Niestety miała pecha, bo auto rozbiło się tak fatalnie, że jej nogi zostały zakleszczone pod tablicą rozdzielczą i utknęła w samochodzie.

Na ratunek ok. godz. 9  ruszyły aż trzy jednostki straży: JRG 2 Tarnów z posterunku w Siedliskach, OSP Tuchów i Karwodrza oraz Policja. Gdy udało się w końcu uwolnić kobietę, trafiła pod opiekę ratowników medycznych z filii w Tuchowie, którzy przewieżli ją do szpitala.

Uwaga! Dziś ok. Godziny 9 doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem osobowym marki Seicento stracił panowanie...

Opublikowany przez Ratownicy Medyczni Pogotowie Ratunkowe-Filia Tuchów Niedziela, 2 lipca 2023

Na zablokowanym przez służby odcinku drogi ruch odbywał się wahadłowo. Akcja trwała DW 977 w kierunku Tuchowa przez chwilę wstępowały utrudnienia. Ruch na czas prowadzonych działań odbywał się wahadłowo.

Tarnów - najnowsze informacje

Rozrywka