piątek, 7 sierpnia 2020 11:44

Pomóżmy obudzić Ewę!

Autor Marzena Gitler
Pomóżmy obudzić Ewę!

Ewa Ochenduszko, mieszkanka gminy Niepołomice, żona i matka 5-letniej dziewczynki, została potrącona na przejściu dla pieszych przez rozpędzony samochód. Ta tragedia diametralnie zmieniła życie jej i jej bliskich. Rodzina apeluje o pomoc finansową na rehabilitację.

Ewa z poważnymi obrażeniami głowy i organów wewnętrznych oraz licznymi złamaniami, do dzisiaj oddycha przy pomocy respiratora. Jej jedyną szansą na powrót do zdrowia jest bardzo długa i kosztowna rehabilitacja. Rodzina nie jest w stanie pokryć kosztów specjalistycznego turnusu rehabilitacyjnego, dlatego założyła zrzutkę na kosztowne leczenie. O wsparcie zbiórki apeluje też Urzęd Miasta i Gminy Niepołomice. Zbiórkę można znaleźć na: www.siepomaga.pl/ewa-ochenduszko.

Dzień, który miał być normalnym dniem pracy i domowych obowiązków zmienił życie Ewy w koszmar. Koszmar, z którym musiała zmierzyć się cała nasza rodzina – czytamy w opisie zbiórki.

Tego dnia Ewa odprowadzała swoją 5-letnią córeczkę do przedszkola i została potrącona na przejściu dla pieszych przez rozpędzony samochód. Ten poranek na zawsze zmienił nasze życie. Zamienił je w koszmar… Szok, niedowierzanie i złość na los, jaki nas spotkał. Przecież Ewa nie zrobiła nic złego! Zgodnie z przepisami przechodziła przez ulicę. Kochająca mama i żona, która miała jeszcze wiele planów do zrealizowania w swoim życiu! A teraz? Teraz musi walczyć o życie… Poważne obrażenia głowy i organów wewnętrznych. Do tego liczne złamania.

Ewa do dzisiaj oddycha przy pomocy respiratora. Jedyną szansą na powrót do zdrowia i stęsknionej rodziny jest bardzo długa i bardzo kosztowna rehabilitacja. Nie jesteśmy w stanie pokryć kosztów specjalistycznego turnusu rehabilitacyjnego, który jest naszą ostatnią nadzieją. Wierzymy, że jeszcze będzie pięknie, że przed Ewą i nami wspaniała przyszłość. Taki scenariusz wymaga jednak wielu pomocnych dłoni. Ostatnio na twarzy Ewy pojawił się pierwszy uśmiech. Sprawmy, aby pojawiał się na jej twarzy i jej córeczki już zawsze.

Pomóżmy Ewie wrócić do zdrowia!” – apeluje rodzina Ewy.

Wieliczka

Wieliczka - najnowsze informacje