piątek, 25 września 2020 08:28

Powiat olkuski. Przedszkole w Bukownie przedłuża zawieszenie zajęć

Autor Wiktoria Mitura
Powiat olkuski. Przedszkole w Bukownie przedłuża zawieszenie zajęć

Dyrekcja Miejskiego Przedszkola w Bukownie rozpoczęła procedurę uzyskania zgody na przedłużenie okresu ograniczonego funkcjonowania Miejskiego Przedszkola w Bukownie do 2 października. Niestety, pracownicy przedszkola do tej pory nie zmagają się z koronawirusem.

Przedszkole w Bukownie nie jest jeszcze w stanie zapewnić w trybie stacjonarnym nauczania oraz opieki nad dziećmi. W związku z tym dyrekcja Miejskiego Przedszkola w Bukownie stara się o przedłużenie okresu ograniczenia funkcjonowania do 2 października.

Dyrekcja proponuje przedłużenie zawieszenia zajęć od 28 września do 2 października. Nauka będzie oczywiście realizowana w trybie zdalnym.

Jednocześnie Klub Dziecięcy „Akademia Kreatywnego Malucha” w Bukownie rozpocznie swoją działalność już w najbliższy poniedziałek – 28 września.

„Pomieszczenia Klubu i Przedszkola zostały poddane gruntownej dezynfekcji, dzieci więc mogą bezpiecznie wrócić do naszego Klubu, który pracować będzie w swym pełnym zakresie” – czytamy na stronie Urzędu Miasta Bukowno.

Olkusz

Olkusz - najnowsze informacje