środa, 25 marca 2020 10:53

Profesjonalna wypożyczalnia samochodów

Autor Głos 24
Profesjonalna wypożyczalnia samochodów

Wynajem samochodów to bardzo wygodne i sprawdzone rozwiązanie, zwłaszcza gdy jesteśmy w podróży. Nic dziwnego, że z roku na rok przybywa klientów w wypożyczalniach aut. To doskonała propozycja dla osób indywidualnych, jak również firm. Atrakcyjną propozycję wynajmu czterech kółek posiada Comfortcar w Poznaniu i Szczecinie, z którą warto się zapoznać. Wynajem samochodów tylko z Comfortcar!

 1. Wynajem samochodów - Poznań
 2. Wynajem samochodów - Szczecin
 3. Comfortcar to najlepsza wypożyczalnia samochodów na rynku!

Wynajem samochodów - Poznań

Wypożyczalnia samochodów w Poznaniu to jedna z kilku placówek Comfortcar, które są zlokalizowane na terenie na całej Polski. Oddział poznański posiada wiele atutów, wśród których należy wymienić między innymi: wynajem auta bez kaucji, brak dodatkowych opłat w wielu sytuacjach, dostarczenie auta pod wskazany adres, atrakcyjne ceny wynajmu, szeroki wybór samochodów i wiele innych. Wynajem samochodów Poznań oferuje swoim nowym i stałym klientom możliwość zarezerwowania samochodu za pośrednictwem strony internetowej, gdzie należy wskazać:

 • miejsce odbioru,
 • miejsce zwrotu,
 • datę odbioru wraz z godziną,
 • datę zwrotu wraz z godziną,
 • model samochodu,
 • oraz zaznaczyć, czy jest  to wyjazd zagraniczny.

Niewątpliwym atutem tej wypożyczalni samochodów jest bogaty wybór, gdyż auta te różnią się: typem skrzyni biegów, wielkością, typem nadwozia, marką samochodu, ceną wynajmu oraz kolorem. Warto wspomnieć, że każdy samochód posiada niezbędne dokumenty, konieczne przeglądy oraz ubezpieczenie. Samochody te są regularnie serwisowane, dzięki czemu klienci Comfortcar zyskują pewność satysfakcjonującej obsługi na najwyższym poziomie.

Wynajem samochodów - Szczecin

Wypożyczalnia samochodów w Szczecinie to placówka Comfortcar, która wyróżnia się wysoką jakością obsługi klientów oraz bardzo zróżnicowaną flotą samochodową. Z pewnością spełnią oni życzenia nawet bardzo wymagającego klienta, gdyż posiadają konkurencyjne ceny. Dodatkowym atutem tej wypożyczalni są z pewnością najlepsze warunki wynajmu na rynku oraz bogate doświadczenie. Wybierając szczecińską placówkę można uzyskać wiele atrakcyjnych propozycji, takich jak: weekend 3 doby w cenie 2, dodatkowe rabaty dla stałych klientów, brak kaucji czy dodatkowych opłat w przypadku odwołania rezerwacji. Firma ta dysponuje również dodatkowymi akcesoriami, jak:

 • fotelik dziecięcy,
 • bagażnik dachowy,
 • GPS.

Można je wypożyczyć za dodatkową, niewielką opłatą. Firma Comfortcar dysponuje bogatą, zadbaną flotą samochodów, wśród których dostępnych jest wiele modeli marki: Volvo, Audi, Skoda, Alfa Romeo, Renault, Ford i wiele innych. Zdecydowanie warto wybrać wynajem samochodów Szczecin! Kontakt z placówką możliwy jest również za pośrednictwem strony internetowej, gdzie można zarezerwować wybrany samochód.

Comfortcar to najlepsza wypożyczalnia samochodów na rynku!

Comfortcar to firma posiadająca wieloletnie doświadczenie na rynku. Funkcjonuje nieprzerwanie już od 2009 roku, kiedy to rozpoczęła swoje działania w Warszawie. Z czasem poszerzyła swoją flotę, która dziś liczy sobie około 500 sztuk. W tym czasie obsłużyli wielu klientów, zyskując niejednokrotnie stałych klientów. Po ponad 10 latach działalności Comfortcar posiada sporo oddziałów w największych miastach Polski, czyli w: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Szczecinie, Katowicach, Wrocławiu, Rzeszowie i w Gdańsku. Niewątpliwym atutem tej wypożyczalni jest fakt, że sporo klientów pozyskali z polecenia. Świadczy to o wysokim poziomie obsługi oraz fachowym wsparciu ze strony personelu.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje