poniedziałek, 25 maja 2020 10:53

Proszowiccy policjanci zatrzymali pięć praw jazdy za przekroczenie prędkości

Autor Manuel Langer
Proszowiccy policjanci zatrzymali pięć praw jazdy za przekroczenie prędkości

W ubiegły weekend proszowiccy policjanci zatrzymali uprawnienia pięciu  kierującym, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w terenie  zabudowanym o ponad 50 km/h.

W miejscowości Opatkowice policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego tut.  jednostki policji zatrzymali do kontroli drogowej trzech kierujących. Pierwszy z nich, poruszał się pojazdem marki Opel  z prędkością 107  km/h, przy obowiązującym ograniczeniu prędkości do 50 km/h.  Kolejny z  zatrzymanych pojazdów w tej miejscowości to Audi, którym kierował 34  letni mężczyzna. W tym przypadku urządzenie do pomiaru prędkości  pokazało wynik 106 km/h.

111 km/h to prędkość z jaką poruszał się 26-letni mieszkaniec  Sosnowca, w tym przypadku prędkość została przekroczona o 61 km/h.

Z kolei w Hebdowie , zatrzymano dwóch kierujących, którzy utracili prawa jazdy na najbliższe 3 miesiące również za szybką jazdę. Pierwszy   kierujący nie zastosował się do obowiązującej  na terenie tej  miejscowości prędkości i kierował swoim pojazdem z prędkością 126 km/h, u  drugiego kierowcy zmierzono prędkość 113 km/h.

Info: policja

Proszowice - najnowsze informacje