wtorek, 31 października 2023 10:33

Spacerował koło sklepu spożywczego. Chwile później zatrzymała go policja

Autor Patryk Trzaska
Spacerował koło sklepu spożywczego. Chwile później zatrzymała go policja

Policjanci  z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej w czasie wolnym od służby, zauważyli spacerującego 45-latka. Okazało się, że jest on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Suchej Beskidzkiej. Mężczyzna został zatrzymany i najpierw trafił do policyjnych pomieszczeń dla zatrzymanych, a dzień później do Zakładu Karnego w Wadowicach gdzie spędzi najbliższe pół roku.

W piątek (27 października) suscy kryminalni  zauważyli przy sklepie spożywczym na terenie gminy Stryszawa spacerującego 45-latka. Mężczyzna rozpoznał policjantów i na ich widok zmienił kierunek z myślą, że nie został zauważony.

Funkcjonariusze wiedzieli, że jest on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Suchej Beskidzkiej w celu odbycia kary pozbawienia wolności i szybko ruszyli w kierunku 45-latka, zatrzymując go. Z uwagi, iż obaj policjanci byli po  służbie, powiadomili o sytuacji dyżurnego, który na miejsce skierował patrol, któremu kryminalni przekazali poszukiwanego.

45-latek dzień później został przewieziony do Zakładu Karnego w Wadowicach, gdzie spędzi 6 miesięcy za przestępstwo przeciwko rodzinie i  opiece.

inf./fot. KPP Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka - najnowsze informacje

Rozrywka