środa, 13 maja 2020 09:40

Tak wygląda nowe skrzyżowanie na drodze Proszowice-Koszyce z lotu ptaka

Autor Manuel Langer
Tak wygląda nowe skrzyżowanie na drodze Proszowice-Koszyce z lotu ptaka

Zakończył się już remont skrzyżowania na drodze powiatowej  Proszowice-Koszyce (1274K). Co szczególnie cieszy wszystkich  użytkowników - skrzyżowanie zostało całkowicie przebudowane.

Dotychczasowa wersja z trudnym podjazdem i ograniczoną widocznością, która  utrudniała wykonanie skrętu i stwarzała realne zagrożenie dla uczestników ruchu, została zastąpiona  poszerzonym pasem ruchu oraz dodatkowo zabezpieczona wbudowanym  kolektorem dla skutecznego odwodnienia tego terenu. Inwestycję nadzorował Zarząd Dróg Powiatowych.

Zarząd Dróg Powiatowych, zakończył remont skrzyżowania na drodze powiatowej relacji Proszowice-Koszyce (1274K). Skrzyżowanie to zostało całkowicie przebudowane - poprzednie wąskie i z trudnym podjazdem, a także ograniczoną widocznością utrudniało wykonanie skrętu i powodowało zagrożenie dla uczestników ruchu. W ramach inwestycji wykonane zostało także odwodnienie skrzyżowania, ponieważ w miejscu tym pojawiał się problem z jego zalewaniem przy intensywnych opadach - teraz wodę przejmie zbudowany kolektor.

Gepostet von Powiat Proszowice am Mittwoch, 6. Mai 2020

Info/foto: Starostwo Proszowice

Proszowice - najnowsze informacje