sobota, 12 czerwca 2021 08:19

Tarnów. 15 punktów karnych w kilka sekund. "To była skrajnie nieodpowiedzialna jazda" [VIDEO]

Autor Aleksandra Tokarz
Tarnów. 15 punktów karnych w kilka sekund. "To była skrajnie nieodpowiedzialna jazda" [VIDEO]

Skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie kierowcy z Powiśla Dąbrowskiego zarejestrowała kamera rejestratora nieznakowanego radiowozu grupy „Speed” z Tarnowa. Mężczyzna "zarobił" 15 punktów karnych w kilka sekund.

Na początku czerwca, policjanci grupy „Speed” Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie podczas patrolowania dróg w powiecie, zauważyli sportowego Hyundaia na dąbrowskich numerach rejestracyjnych. - Mężczyzna początkowo jechał drogą wojewódzką spokojnie, zgodnie z przepisami ruchu drogowego by nagle, w rejonie szkoły w Niwce, rozpocząć skrajnie nieodpowiedzialne manewry - relacjonuje asp. sztab. Paweł Klimek, rzecznik prasowy tarnowskiej policji.

26-latek, przy dużym natężeniu ruchu, wyprzedzał na podwójnej linii ciągłej, na zakrętach i w rejonie szkoły, przekraczając przy tym dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o ponad 70 km/h. Zobaczcie sami:

Jego agresywna jazda została powstrzymana przez tarnowskich policjantów ruchu drogowego z grupy SPEED. 26-latek stracił swoje prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące, został ukarany mandatem karnym w wysokości 1000 złotych, a jego konto kierowcy powiększyło się o 15 punktów karnych.

Wojnicz. Bluźnił i wykrzykiwał wulgaryzmy w kościele. Interweniowała policja
Wiadomości Wojnicz. Do świątyni wszedł mężczyzna w średnim wieku, hałasował, bluźnił i wykrzykiwał wulgaryzmy.

fot. KMP Tarnów

Tarnów - najnowsze informacje